gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Doğa Dostu Organik Koleksiyonlar

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] J Brand ve 7 For All Mankind'dan Doğa dostu organik koleksiyonlar.. Gıda sektöründe tercih edilen; hiç bir kimyasal katkı maddesi içermeyen doğa dostu organik ürünler, artık tekstil sektöründe de rağbet görmeye başladı. Avrupa ve Amerika’dan sonra Türkiye’de organik tekstil ürünleri, vitrinlerdeki yerini almaya başladı. Hem çevreyi, hem tüketici sağlığını, hem de moda sektöründe çalışan insanların sağlığını koruyan giysiler ve aksesuarlar üretmeyi hedefleyen “eko-moda” ya da “yeşil trend”, denim üreticileri arasında da çok popüler hale geldi.
    Hiç şüphesiz, değişken moda trendleri arasında denim’ler, her zaman bu hızlı devinim içinde yerini muhafaza etmeyi sürdürüyor. Eko-moda’yı yakından izleyen denim üreticileri arasında lider konumunda olan bazı markaların koleksiyonlarında da, artık ekolojik denim tasarımlarına da sıkça rastlanıyor.

Günümüzde artık birçok ünlünün hem günlük yaşamlarda hem de özel davetlerde rahatlığı ve şıklığı dolayısıyla tercih ettiği, İspanyol paça ve skinny jean’leriyle tanınan “7 For All Mankind” ve “J Brand” da, koleksiyonlarında, ‘doğa dostu’ organik denim’lere yer veren markalar arasında yer alıyor.
    Ekolojik denim’lerin üretiminde;yüzde yüz organik pamuk ve natürel indigo boyaları kullanılıyor. “7 For All Mankind” markası, “Yosemite” ekolojik denim koleksiyonunu geliştirerek, farklı stillerde hem bayanlar hem de erkekler için denim’ler tasarladı. “J Brand” ise kendi ekolojik jean’lerini, “Yeşil Marka” adı altında; özel Woodstock yıkama yöntemiyle, yüzde yüz pamuklu hafif streç denimler üretti.
    Modanın gözde adresi Harvey Nichols İstanbul’da satılan “7 For All Mankind” ve “J Brand” markalarının farklı modellerde ve renklerdeki çevre dostu jean’lerine sahip olun, şıklığın ve rahatlığın keyfini sürün.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Doğa Dostu Organik Koleksiyonlar
    Teşekkürler adminim

Doğa Dostu Organik Koleksiyonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DoSTuM

DoSTuM

Bak bana... Ben aynanım karşında... Ben senim,sen de bensin aslında… Bu bir yaşam çığlığıdır olduğum yerden…. ………………….. Dostum.. Sorma bana ‘’Ben kimim?’’ diye... Cevapları sende saklı sadece... Ama yine de bir şeyler söyleyeyim sana... Bu belki yol gösterir şu anında... Sana dokunmadan hiç,biliyor musun ben kimim bu yolda? Ben özgürüm dostum... Özgür... Kendi hapishanemde...
  2. Selda Bağcan - Dostum Dostum

Selda Bağcan - Dostum Dostum

Bin cefalar etsen almam üstüme oy Gayet şirin geldi dillerin dostum oy Varıp yadellere meyil verirsen oy Gış ola bağlana yolların dostum dostum İlahi onmaya yardan ayıran oy Bahçede bülbüller ötüyor uyar oy Kula gölge ise allah'a ayan oy Senden ayrılalı gülmedim dostum dostum Pir Sultan Abdal'ım gülüm dermişler oy Bu şirin canıma nasıl kıymışlar oy İster isem dünya malın vermişler oy Sensiz...
  3. Dostum

Dostum

DOSTUM Dostluk... Yaşanmamış aşkların bilinç altındaki dürtüsünü yenebilmek ve yaşanabilmesini sağlamak için takılan bir maske değil... Karşıdan maddi veya cinsel faydalanmanın bir aracı hiç değildir. Dostum... İçimi kapkara bulutlar kapladığında, başımı omuzuna yaslayabileceğim... Onun içindeki kara bulutlar yüreğini kararttığında, başını omuzuma yaslayabilecek insandır. Dostum......
  4. Organikle Güzelleşin

Organikle Güzelleşin

Güzelleşirken sağlığınızdan olmayın. Şimdi moda sağlıklı güzelleşmek oldu. Prens Charles, Angelina Jolie, Hillary Clinton... Hepsinin ortak bir noktası var. O da organik ürünlere duydukları ilgi... Organik gıdanın yanısıra giyim, kozmetik ve kişisel bakımları için de organik hammaddelerden üretilen ve kimyasalı en aza indirgenmiş organik sertifikalı ürünlerden başkasını kullanmıyor;...
  5. Bosch doğa dostu ürünler

Bosch doğa dostu ürünler

Doğa dostu ürün kullanmayı herkes ister. Ama tasarımda bulamadığı için şimdiye kadar kullanmamış olabilir. Bosch bu ihtiyaca cevap vermek isteyenler için geliştirdiği son teknolojik doğa dostu ürünleri ile insana ve doğaya saygıyı teşkil edici rolü bulunan en verimli ev aletlerini karşınıza çıkarmayı başarmıştır. Buzdolabı ve derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır ve kurutma...

Sayfayı Paylaş