gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğa Rutkay'dan Zayıflık Tüyoları

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

doğa rutkay nasıl zayıfladı doğa rutkay zayıflama sırrı doğa rutkay, nasıl zayıfladı, ipuçları, töyolar, 15 kg verdi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Doğa Rutkay 2 yılda tam 15 kg verdi.Nasıl mı?Haberimize geçelim..

Hamur işini hayatından çıkardığını söyleyen Oyuncu, “Börek, pilav ve makarnadan uzak duruyorum. Meyve ve sebze tüketiyorum” dedi. Bugün'ün haberine göre Rutkay'ın kilo vermesine neden olan iki sırrı ise şöyle: “Zayıflarken bol bol süt ve domatesle beslendim. Şimdi de sık sık su içerek formumu koruyorum. ” Rutkay mutfakta hamarat olduğunu belirterek, “Börek, pilav hepsini çok güzel yaparım. Kendim yemem ama misafirlerime elim çok açıktır” dedi. TelevizyonGaze
    tesi

Doğa Rutkay'dan Zayıflık Tüyoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflık

Zayıflık

Zafız olduğunu yahut zafiyet hissettiğini görmek kuvvet bulmaya, hayırlı işlere güç yerirebilmeye; Rüyada hissedilen zayıflık, insanın yaratılış itibariyle karşı cinse olan zaafına, evlenme arzusunun fazlalığına; Zayflık bazen aşk ve üzüntüye, üzüntü ve kedere, madden acze düşmeye delalet eder.Rüyada kendisinin kuvvetsiz ve zayif oldugunu görmek, is hayatinda veya ev içinde bir seyden korkusu...
  2. Zayıflığın Korunması

Zayıflığın Korunması

Zayıflamak nisbeten kolay, fakat ulaşılan ağırlığı sürdürmek zordur. Çeşitli araştırmalara göre belirli bir proğramla zayıflayan bireylerin 5 yıl sonra sadece % 5'i bunu koruyabilmekte, % 95'i tekrar eski ağırlıklarına dönmektedir. Sıkı diyet yapıp sonra eski yeme sistemine dönen bireylerde ağırlık döngüsü oluşmaktadır. Bu da vücuttaki yağ oranını artırmakta, yaş ilerledikçe hiperlipidemi,...
  3. Hayat boyu zayıflık formülü

Hayat boyu zayıflık formülü

Bildiğiniz tüm diyet recetelerini çöpe atın. Bu formülde hayat boyu ince kalmanın püf noktaları var. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu bilinen tüm diyet reçetelerini çöpe atıyor. Ünlü diyetisyen, "Total yaşam, total diyet" kavramı ile herkesi tanıştırmaya hazırlanıyor. Total diyet, hayat tarzı demek. Bu kilo verme yöntemi için düzenli uyku ve stresten uzak durmak şart. Tek besin...
  4. Zayıflık Nedenleri-Çözümleri

Zayıflık Nedenleri-Çözümleri

zayıflık nedenleri zayıflık sorunu zayıflığın nedenleri zayıflığa çözüm Kilo verme derdi olanlar kadar kilo almak isteyenlerde çok sayıda onlar içinde önemli bilgiler burada kızlar. Ciltte kolayca yaralanma, saçlarda dökülme, dişlerde çürüme ve dökülme yapıyor. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Yorulmaz, Zayıflığın ciltte kolayca...
  5. Kadınların zayıflık sırları

Kadınların zayıflık sırları

Kadınların zayıflık sırları ve kilo almamalarının nedenleri konusunda sizlere merak ettiğiniz bilgileri aktarıyorum Zayıflamak uğruna sürekli aç mı yaşıyorsunuz? Oysa buna hiç gerek yok. Verdiğiniz kiloları geri almamak ve formunuzu uzun yıllar korumak için zayıf kadınların 7 sırrını öğrenmeniz yeterli. Siz de hayatınızın yarıdan fazlasını, sonu gelmez diyetler yaparak mı geçiriyorsunuz?...

Sayfayı Paylaş