gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğacak oğluma isim arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar öncelikle Allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olur inşallah...
    Kuran da geçen erkek bebek isimleri konusunda yardımcı olacağımı düşündüğüm bilgileri sizinle paylaşıyorum.

A

Abbas, Abdi,Abdulaziz,Abdulbaki,Abdulhamit,Abdulkerim,Abdullah,Abdurrahman,Abidin,Abuzer,Acahan,
    Acar,Aclan,Adal,Adem,Adil,Adnan,Affan,Afşin,Ahmet,Ahsen,Akif,Alaaddin,Ali,Asım,Avni,Azmi,Aziz

B
    Bahadır,Bahaeddin,Bahtiyar,Baki,Basri,Batur,Bayezid,Bayram,Bedir,Bedreddin,Bedri,Behçet,Behlül, Behram,Bekir,Berat,Beşir,Bilal,Buhari,Burhaneddin,Bünyamin,

C- Ç

Cabbar,Cabir,Cafer,Cahit,Cavit,Celalettin,Celil,Cem,Cemal,Cemalettin,Cemil,Cenap,Cevat,Cevahir, Cezmi,Cihat,Cihan,Cumali,Cumhur,Cüneyt

D

Davu,Dilaver

E

Ebrar,Edip,Ediz,Ekmel,Ekrem,Elvan,Emin,Enes,Enis,Ensar,Enver,Esat,Eşref,Ethem

F

Fadıl,Fahrettin,Fahri,Faik,Faruk,Fatih, Fazlı,Ferit,Feridun,Ferman,Ferruh,Fethi,Fethullah,Fetih,Fevzi, Feyzullah,Feyyaz,Fikret,Fuat,Furkan,

G

Gaffar,Gafir,Gafur,Galip,Gani,Garip,Gazanfer,Gazi,Gevheri,Gıyasettin,

……….
    H

Habip,Hakkı,Haldun,Halit,Halil,Halim,Halis,Haluk,Hamdi,Hami,Hamit,Hamza,Harun,Hasan,Hasbi,Haşim,Haşmet,
    Hayati,Haydar,Hayrettin,Hayri,Hıdır,Hızır,Hızırbey,Hidayet,Hikmet,Hud,Hulusi,Hurşit,Hüdai,Hüsamettin,
    Hüseyin,Hüsnü,

İ

İbrahim,İdris,İhsan,İlhami,İlhan,İlyas,İrfan,İsa,İshak,İsmail,İsmet,İsrafil,İzzet,

K

Kabil,Kadem,Kadir,Kadri,Kamber,Kamil,Kanber,Kani,Kasım,Kaşif,Kazım,Kemal,Kemalettin,Kenan,Kerim

L

Latif,Levent,Lokman,Lut,Lütfi,Lütfullah
    M

Macit,Mahir,Mahmut,Mahsun,Maksut,Malik,Mansur,Mazhar,Mazlum,Mecit,Mecnun,Medet,Mehdi,Mehmet,Melih,Melik, Memduh,Memnun,Mensur,Merdan,Merfvan,Mesut,Metin,Mevlut,Mihri,Mikail,Mirac,Mirsat,Muammer,Muhammed, Muhammer,Muharrem,Muhiddin,Muhlis,Muhsin,Muhtar,Muhterem,Muhyiddin,Murat,Murtaza,Musa,Musaddık,Mustafa, Muttalip,Muzaffer,Mücahit,Müfit,Müftü,Müjdat,Mükerrem,Mükremin,Mülayim,Mümin,Mümtaz,Münif,Münir,Mürsel, Mürşit,Müşfik,Müşerref,

N

Naci,Nadi,Nadir,Nafi,Nafiz,Nahit,Nail,Naim,Namık,Nami,Nasır,Naşit,Nazım,Nazif,Nazmi,Necat,Necati,Necdet, Necip,Necmeddin,Necmi,Nedim,Nejat,Nesim,Nesimi,Neşat,Neşet,Nevzat,Nezih,Nezihi,Nezir,Nihat,Niyazi,Nizam, Nizami,Nuh,Numan,Nurettin,Nuri,Nusret,
    ……
    O – Ö

Oruç,Osman,Ömer

R

Rafeddin,Rahim,Rahman,Rahmi,Ramazan,Rasim,Raşit,Rauf,Recai,Recep,Refik,Remzi,Resul,Reşat, Reşit,Rıdvan,
    Rıfat,Rıfkı,Ruhi,Rüçhan,Rükneddin,Rüstem,Rüştü,

S
    Sabahaddin,Sabri,
    Sacit,Sadeddin,Sadık,Sadi,Sadri,Sadun,Safvet,Sait,Salim,Samet,Sami,Sedat,Sefa,Sefer,Selahaddin, Selami,Selim,selman,Semih,Sergen,Serhat,Serkan,Sermet,Sertaç,Server,Servet,Seyyfeddin,Seyfi,Seyfullah, Sezai,Sezer,Sinan,Suat,Suavi,Süheyl,Süleyman,Sümer,Süreyya,Sururi

Ş

Şaban,Şadan,Şadi,Şakir,Şamil,Şarık,Şefik,Şefkat,Şehmuz,Şemseddin,Şemsi,Şeref,Şerif,Şevket,
    Şevki,Şinasi,Şit,Şükrü,Şükür,

T

Taceddin,Taha, Tahir, Tahsin, Talat, Talay, Talha, Talip, Tarık,Tayyar, Tayyip, Tevfik,Tuncay,Turgut

U – Ü

Ubeydullah,Ulvi,Üzeyir
    V

Vahap, Vahdeddin,Vahit,Vakkas,Vasfi,Vedat,Vehbi,Veysel

Y

Yahya,Yakup,Yunus,Yusuf

Z

Zekai,Zekeriya,Zeynel,Ziya,Zübeyir,Zühtü,Zülfi,Zülkarneyn

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ben yeni duydum bu ismi anlamını da bilmiyorum ama eğer oğlum olsaydı koymayı düşünürdüm.ALAZ hiç araştırmadım da anlamı ne diye.Ama hep koymak istediğim bi isim var inşallah oğlum olur sa İLİMBEY.

SadmiN bunu beğendi.
Doğacak oğluma isim arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğacak Oğluma İsim (Kızımın İsmine Uygun Elif Sena)

Doğacak Oğluma İsim (Kızımın İsmine Uygun Elif Sena)

çift isimler elif sena isminin anlamı elif ismine uygun isimler elife uygun mehmet ismine arkadaşlar iki ay sonra doğacak oğluma halen isim bulamadık. bu konuda sizlerden yardım istiyorum. biz kızımınız ismine uygun bir isim olsun istiyoruz. kızımın ismi Elif Sena. oğlumada bu isme uygun yine çift isim arıyorum yada isimlerden biri mehmet te olabilir. yardımlarınız için...
  2. Oğluma isim arıyorum bulamıyorum 2011 2012

Oğluma isim arıyorum bulamıyorum 2011 2012

oğluma isim arıyorum 2011 Kizlar daha önce yazmistim temmuzda oglusum olucak simdi teyzeleri size isim düstü ogluma isim ariyorum akliniza gelen isimleri yazarmisiniz:ar4fd:
  3. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  4. 2014 Oğluma İsim Arıyorum

2014 Oğluma İsim Arıyorum

erkek bebek isimleri ve anlamları, 2014 erkek bebek isimleri, erkek bebek isimleri Anne ve babak olacaklar için en zor kararlardan biri olan bebeğe isim verme mevzusudur. Eğer doğacak olan bebeğinizin cinsiyeti erkekse ve siz halen isim konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için en yeni ve popüler 204 erkek bebek isimlerini bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için...
  5. oğluma isim arıyorum

oğluma isim arıyorum

bebeğim yakında doğacak. hala isim arıyoruz. tavsiyeleriniz varsa seviniriz. tek isim olsun istiyoruz.

Sayfayı Paylaş