Doğacak Oğluma İsim (Kızımın İsmine Uygun Elif Sena) | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Doğacak Oğluma İsim (Kızımın İsmine Uygun Elif Sena)

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında hulyabilir tarafından paylaşıldı.

1. hulyabilir

hulyabilir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çift isimler elif sena isminin anlamı elif ismine uygun isimler elife uygun mehmet ismine arkadaşlar iki ay sonra doğacak oğluma halen isim bulamadık. bu konuda sizlerden yardım istiyorum.

biz kızımınız ismine uygun bir isim olsun istiyoruz. kızımın ismi Elif Sena. oğlumada bu isme uygun yine çift isim arıyorum

yada isimlerden biri mehmet te olabilir.

yardımlarınız için şimdiden tesekkür ederim...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    913
    Ödül Puanları:
    113
    Bir isim önerisinde bulunayım o zaman. Bu arada Allah kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Önerim.

Burak Vefa :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    913
    Ödül Puanları:
    113
    Mehmet Sefa da olabilir :D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    benim isminde elif emre olabilirdi...mehmet emre... gercı uymadı ama elıf emre ...olunca daha cok uyuyooo

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

isim önerisi:)

isim eymen mehmet olabilir:) yada sadece eymen :)

6. Ecrinnur

Ecrinnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mehmet Eren
    Erva
    Enes Can
    Emre Can
    Melih

aklıma gelenler bunlar , bebişiniz hayırlı olsun şimdiden

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    Benim aklıma Ekin Sarp geldi:) Ekin ismini seviyorum kız erkek ismi olarak konulabiliyor.

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elif Sefa; Emir Baha :)

Konuyu okurken bile aklıma direk bu iki isim geldi :)
    İsmi ne olur bilmem ama dilerim ki annesine ve babasına, vatanına hayırlı ve kısmetli bir evlat olur inşallah...

9. sena kılıç

sena kılıç Forum Okuru

Doğacak Oğluma İsim (Kızımın İsmine Uygun Elif Sena) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ecrin ismine ek isim arıyorum.......

ecrin isminin anlamı elif ecrin isminin anlamı :ebebek:21 haftalık hamileyim yolun yarısına geldik ama meleğimizin ismine tam karar veremedik birde siz melek ablalarının fikrini alalım dedik.ecrin ismine ek arıyoruz.. hmmm soy ismimizde şenol ona yakın isimde olabilir...:salıncak:
  2. melekler oğluma isim arıyorum:D

allah izin verirse bir oğlum olucak ve isim arıyorum soyadıma uyacak bir isim melekler lütfen bana yardım edin.soyadım azat lütfen bana yardım edin :D
  3. Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  4. 2014 Oğluma İsim Arıyorum

erkek bebek isimleri ve anlamları, 2014 erkek bebek isimleri, erkek bebek isimleri Anne ve babak olacaklar için en zor kararlardan biri olan bebeğe isim verme mevzusudur. Eğer doğacak olan bebeğinizin cinsiyeti erkekse ve siz halen isim konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için en yeni ve popüler 204 erkek bebek isimlerini bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için...
  5. oğluma isim arıyorum

bebeğim yakında doğacak. hala isim arıyoruz. tavsiyeleriniz varsa seviniriz. tek isim olsun istiyoruz.

Sayfayı Paylaş