gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

DoĞadan Alintilar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 10 Ocak 2008
DoĞadan Alintilar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. OruÇ Hakkinda Bİr Doktorun AraŞtirmalarindan Alintilar

OruÇ Hakkinda Bİr Doktorun AraŞtirmalarindan Alintilar

Aşağıda Asya lı bir müslüman doktorun oruç hakkında yaptığı bir araştırmadan yaptığımız alıntıları bulacaksınız. Kısaca doktor şöyle diyor:- ‘’Oruç hakkındaki bu yazıyı Amerikalı Dr.Alan Cott tarafından yazılan ‘’Oruç, En İyi Diet’’ isimli bir kitabı okuduktan yıllar evvel yazmıştım. Şimdi bunu tekrar kaleme alıyorum ve yıllar boyu oruç la ilgili yaşanmış tecrübelerden öğrendiklerimi ve...
  2. Doğan

Doğan

Rütbe sahibi, itibarı yanında despotluğu da olan birine, Doğan kuşunun kişiye itaat etmesi, çağırıldığı yere gelmesi bir yöneticiyle arkadaşlığa, Doğan kuşu oğul evladına, onun kesilmesi yahut ölümü yeneticinin yahut zalim birinin vefatına, etinden yemeek devlet tarafından gelecek mala, Bir yerde görülen doğan kuşları hırsız ve yankesici takımına, Doğan kuşu bazen düşmana galip gelmeye, mal ve...
  3. Uyandirma servisinden alintilar

Uyandirma servisinden alintilar

İyi günler Uyandırma Servisi ben Nurten nasıl yardım.... -Demek o terbiyesiz kadın sensin ha +Pardon anlayamadım -Sus sus!Sen uatnmıon mu her sabah kocamı uyandırmaya...evli barklı adam o düş yakasından yoksam fena yaparım seni +Hanfendi kendinize gelin...biz müşteriler arasında evli bekar nişanlı ayrımı yapmıyoruz +Bi de cvp veriyo...bidaha aramıycan kocamı demedi deme..traakkkkk...

Sayfayı Paylaş