gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğal Boy Uzatma Teknikleri nelerdir lütfen bu konuda da bilgi verin kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğal Boy Uzatma Teknikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boy uzatma kürü

Boy uzatma kürü

çemen otu boy uzatma boy uzatma kürü çemen otu uzatır uzatır mı otunun uzatmadaki faydaları Sevgili melek'lerim, güzel bir kadın olmanın yolu, boydan postan geçer derler, bu ne kadar doğru tartışılır... Oysa ki her kadın hangi fiziğe sahip olursa olsun kendince güzeldir. Ama biz insanoğlu denilen varlıklar hep sahip olamadıklarımızı isteriz ( uzun boylu olanlarımız, az daha kısa olmak ister,...
  2. Saç uzatmanın doğal yolları

Saç uzatmanın doğal yolları

doğal saç uzatmanın yolları saç uzatmanın doğal yolları çoğaltma yöntemleri doğal saç uzatma, doğal saç uzatma yöntemleri, doğal saç uzatma kürleri, doğal saç uzatmak, doğal saç uzatma teknikleri Herkes gibi bende doğal bir şekilde hızla ve sağlıklı olarak saçlarımı uzatmak isterim. Hem bunu kim istemez ki ? Peki neler yapmak gerekiyor ? Öncelikle saçımızın tipini iyi tanımak ve ona göre...
  3. boy uzatma ameliyatları

boy uzatma ameliyatları

Boy Uzatma Ameliyatı Boy uzatma (kemik uzatma) ameliyatları, cüce olarak adlandırılan boyları normal kabul edilen değerlerin altında kalan kişilerin tedavilerinde uygulanıyor. Cüce hastaların boyları özel cihazlar ve teknikler yardımıyla her gün 1 mm uzatılarak, 150 santimetre civarında boya ulaşmaları sağlanabiliyor. Bu sonucu elde edebilmek için tedavinin 2-3 yaş civarında başlayabilmesi çok...
  4. Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri Doğal Olarak Boy Uzatma Sevgili melekler, bu yazımızda doğal boy uzatma teknikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz :) Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim...
  5. saç uzatma tekniği

saç uzatma tekniği

kızlar saçlarıma halka kaynak yaptırmayı düşünüyorum sizce çok mu zararlı ve fiyat tahminen ne olur

Sayfayı Paylaş