gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Doğal göz altı kremi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğal gözaltı kremi doğal göz altı kremi göz çevresi önerileri Göz altı kreminizi piyasada bulunan ve çok pahalı olan göz kremlerinin aksine oldukça hesaplı bir şekilde evde doğal yollardan yapmak isteyen herkes için krem için gerekli malzemeleri ve formülü veriyorum [​IMG]
    Daha zinde ve genç görünmek için evde gözaltı kremi hazırlayabilirsiniz.

Malzemeler:
    Arı sütü polen bal
    bir damla kayısı yağı
    bir damla buğday yağı
    iki damla E vitamini (kapsül)

Hazırlanışı: Arı sütü polen balın içine bir damla kayısı yağı ve bir damla buğday yağı koyarak karıştırın. Evde var ise içine iki damla E vitamini ( kapsül )

Karışımı sürdükten sonra 10-15 dakika bekleyin.Süre bitince silebilirsiniz.

Arı sütü polen balın gözaltını toparlayıcı etkisi vardır

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İyi bir bilgiydi teşekkürler

Doğal göz altı kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğal güneş koruyucu kremi

Doğal güneş koruyucu kremi

doğal güneş koruyucu bitkisel güneş koruyucu bitkisel koruyucular kremi doğal kremi Güneşin cildimize zararlı olduğunu biliyorsunuz bunun için farklı koruyucu kremler kullananlar var piyasada bulunan güneş kremlerinin bazıları gerçekten çok pahalı Şimdi sizler için bütçenizi zorlamayacak ve sizi güneşe karşı koruyacak maske tarifi vermek istiyorum buyrun Malzemeler: • 1 tatlı kaşığı kakao...
  2. Göz altı kırışıklıkları için doğal maske tarifi

Göz altı kırışıklıkları için doğal maske tarifi

göz çevresi kırışıklıkları için doğal maske gözaltı kırışıklıkları için doğal maskeler göz altı maskesi nasıl yapılır altı kırışıklığı maske Göz ve göz çevresi yüzümüzde en çabuk ve hızlı çizgilerin kırışıklıkların olduğu bölgedir göz altı kırışıklıklarına çok iyi gelen doğal bakım maske tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum uygulayan kişilerin olumlu yorumlarını görünce bunu sizlerlede...
  3. Doğal Cilt Kremi

Doğal Cilt Kremi

Doğal Cilt Kremi kullanmakla bu dönemlerde önemli oldu nedeni oldukça basit çükü çok daha sağlıklı ve tamamen bitkisel üretiliyor .Doğal olarak bir çok marka bir çok krem üretilmektedir ama en etkilisi yaklaşık 12-12 farklı markanın bulabileceğiniz Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir.Hem bu krem ucuzdur hem de o binlerce tl verdiğiniz pahalı kremlerden daha etkilidir her yerde var herhangi bir...
  4. Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı

Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı

Arkadaşlarım neutrogena göz altı kremi alacağım da tereddütteyim. Göz altındaki kırışıklıklarım biraz çoğalmaya başladı beyaz tenliyim. Bu kremi daha önceden kullananlar bana tavsiye edebilir mi ? Birde bunu en hesaplı ve orjinal olarak nereden satın alabilirim. Sizin göz altı kırışıklıkları için tavsiye edebileceğiniz başka marka ve sonuç aldığınız bir krem var mı ? Bir kaç yerde bu...
  5. Doğal Güneş Kremi

Doğal Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremine sarılıyoruz ancak piyasada bulunan güneş kremleri hakkında da içine katılan kimyasallar nedeniyle çıkan söylentiler kafamızı karıştırmaya devam ediyor. Tüm bunlar bir yana hepsi oldukça pahalı. Üstelik dermatolojik testler için hayvanlar üzerinde deney yapılması da oldukça sinir bozucu. Aşağıdaki güneş kremi piyasa standartlarına...

Sayfayı Paylaş