gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Doğal maskelerle evinde cildini canlandır

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Cildinizi canlandırın ve maskelerinize artık daha da özen gösterin. Yaz zamanlarında ve diğer tüm zamanlar da cilt unutulmaması gereken bir konu olduğunu her zaman size hissettirecektir. Yüzünüz güzel olunca ruhsal olarak da kendinizi mutlu hissedersiniz. Temiz olunca siyah noktalarınızın olmadığı aknelerinizin ve lekelerinizin olmadığı bir cilt her aynaya baktığınızda sizin için pozitif şeyler verecektir. Kendinizi daha huzurlu hissedersiniz ve mutlu hissedersiniz. Bunun için özellikle güzel bir maske var. Cildinizi ferahlatacak ve canlandıracak bir maske bu tarifine ve malzemelerine hemen geçiyorum.

Malzemeler:
    - Taze nane
    - Tuz
    - Su
    Hazırlanışı:

Taze nanelerden 9-10 yaprak alın. Biraz su kaynatın ev daha sonra nane yapraklarını kaynamış suyun içine ilave edin. 15 dakika kadar demlensinler. Soğumasına izin verin. Ardından da tuzu ekleyin. Son olarak da bu karışımı banyo suyunuzun içine ilave edin. Banyonuzu bir güzel yapın. Nanenin ferahlığınızı tazeliğini tüm bedeninizde hissedeceksiniz. Banyonuzu yaparken koku sizi mest edecek.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğne sağlk cnm

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim kızlar
    gonyalı güzeller
    ihtiyacınız yoktur sizin:D

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık.güzel bir paylaşım daha okurken rahatladım valla.

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    yapınca daha da rahatlıycan canım
    şimdiden sıhhahatler olsun:kartanesi:

7. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cildimle büyük sorunlarim :( herseyi deneyebilirim

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir deniyim bakıyım nasıl gelicek benim güzel cildime :yahoo:

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    SÜPER GELECEK
    DÜĞÜN ÖNCESİ YAP KISSS:dancing:

Doğal maskelerle evinde cildini canlandır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğal maskeler

doğal maskeler

Cildinizi beslemenin dışında canlandırıcı özelliği de olan maskeler, yüzün gençleşmesini, kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Maskelerin hemen hepsinde su oranı yüksektir. Maske sürülünce suyun hemen uçmasını, cildin serinlemesini, rahatlamasını, gözeneklerin büzülmesini sağlar. Maske çıkarıldığında ise kan damarları açılır,...
  2. Evde DoĞal Maskeler

Evde DoĞal Maskeler

arındırıcı yüz maskesi saç için kil maskesi lekeler için doğal maskeler yüz arındırıcı maske cilt maske Sevgili melekler ben cilt temizliğine ve güzelliğine çok önem veririm . o yüzden evde kendim yaptığım maskeler uygularım.Mesela benim cildim karma yumurta sarısı ve balı karıştırıp yüzüme uygularım .Yarım saat kaldıktan sora durularım.doğal nemlendirici olarak ta sütün içersine doğrayıp...
  3. doğal maske

doğal maske

kil 1 çay kaşığı portakal yağı 1 çay kaşaığı buğday özü yağı biraz şeftali suyu yada elma yağı karıştırın.yüzünüze sürün.kuruduktan sonra yüzünüzü yıkayın:D
  4. Cildi nemlendirmek icin ev yapımı doğal maske

Cildi nemlendirmek icin ev yapımı doğal maske

cildi nemlendirmek için maske Bir avuç gelincik yaprağına yarım avuç taze maydonoz ve salatalık tohumu ile üç baş lale soğanı ile dövün ve ezin.Bu karşımı bir kap içine koyun ve 15 dakika kadar pişirin ve sonrada süzün. Bu posaya krem olana kadar palamut unu ilave edin ve kaymakla birlikte karıştırın ve yoğurun. Hazırladığınız bu kremi menekşe yağı ile beraber yumuşatın ve kavonoza koyarak...
  5. Ihlamur Maskesiyle Cildinizi Sıkılaştırın!

Ihlamur Maskesiyle Cildinizi Sıkılaştırın!

cilt sıkılaştırıcı maske, ıhlamur maskesi, cilt için ıhlamur maskesi Sevgili melekler, cildinizi daha sıkı ve parlak görmek için çeşitli kozmetikler kullanmanıza gerek yok. Bunun için bitkilerden faydalanabilirsiniz. Mesela cilt sıkılaştırmak için ıhlamur birebirdir. Daha dolgun ve düzgün bir cilt için aşağıda tarifini verdiğimiz ıhlamur maskesini deneyebilirsiniz... Ihlamur cilde çok...

Sayfayı Paylaş