gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Doğal mirası çöplük yaptık

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en güzel yerlerinden olan Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndaki temizlikte araba lastiği dahi çıktı devamı

Doğal mirası çöplük yaptık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketim çılgınlığı Türkiye'yi çöplük yaptı

Tüketim çılgınlığı Türkiye'yi çöplük yaptı

Tüketici Hakları Derneği Samsun Şubesi Başkanı Dr. M. Emin Dinççağ, teknoloji transferinde kalıcı politikaların olmamasının Türkiye'yi özellikle cep telefonu konusunda teknoloji çöplüğü haline getirdiğini söyledi. Cep telefonları piyasasında sürekli değişen teknoloji ve yenilenen modeller dolayısıyla ülkede yoğun bir israf ve tüketim çılgınlığı yaşanıldığına dikkat çeken Dr. M. Emin...
  2. Çöplük

Çöplük

Çöplük, muhtelif yönlerden gelecek olan dünyalığa delalete eder. Çöplüğe malik olduğunu, evinin çöple dolduğunu yahut çöplükte bulunduğunu gören bekar ise evlenir, yoksulsa miras yahut mala kavuşur; üzüntüde olan bundan kurtulur. Çöplük, herkes için değiişik yönlerden gelecek hayır ve iyiliğe, Çöplükte çıplak olarak bulunmak, kişinin durumunda meydana gelecek üzücü durumlara delalet eder. Çöp,...
  3. Miras

Miras

Mirasa konmak yeni iş girişimlerine atılacağınızı ve başarılı olacağınızı işaret eder. Mirasa konmak yeni iş girişimlerine atılacağınızı ve başarılı olacağınızı işaret eder. Olduğu gibi çıkabilir.Rüyanizda bir akrabanizdan büyük bir mirasa kondugunuzu ve elinize çok para ve mal geçtigini görmek, yakinda hafif bir kaza atlatacaginiza isarettir. Baska bir yakininizin mirasa kondugunu görmek,...
  4. Yapı Kredi miras danışmanlığı yapacak

Yapı Kredi miras danışmanlığı yapacak

Yapı Kredi Private Banking, müşterilerine nisan ayından itibaren miras danışmanlığı yapacak. Yapı Kredi, miras dağılımı ve varlık yönetilmesi konularında müşterilerinin hizmet almasını sağlayacak. Yapı Kredi Private Banking vergi, portföy ve yatırım danışmanlığından sonra müşterilerine miras danışmanlığı hizmeti de vermeye başlayacak. Yurt dışında çok yaygın olan Türkiye'de ise bir banka...
  5. Doğal ruj yapımı

Doğal ruj yapımı

doğal ruj yapımı ruj yapımı video doğal evde evde Doğal rujun haberini görünce gerçekten çok şaşırdım ve Suna Dumankaya'nın bu tarifini sizlerle paylaşmaya karar verdim arkadaşlar bakalım doğal ruj nasıl yapılıyormuş hepbirlikte öğrenelim:) Malzemeler: 1 tatlı kaşığı çilek esansı 1 çay kaşığı bal mumu 1 çay kaşığı vazelin 1 çay kaşığı parafin 1 çay kaşığı buğday özü yağı gıda boyası...

Sayfayı Paylaş