gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Doğal Parke Temizleyici

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

parke nasıl temizlenir, parke temizligi, ev yapımı parke temizleyici Günümüz de artık hemen hemen her eve giren parkeler eğer yanlış temizlik ürünleri ile temizlendiğin de zamanla mat bir hale gelir. Parkeler ilk etap da temizlik olarak kolay gibi görünse de özellikle parke rengini isabetli seçmeniz de fayda var. Koyu renk farkeleri ben şahsen kullandığım için söylüyorum toz çok belli ediyor. Açık renk parkeler ise evi hem ferah gösteriyor hem de bana göre temizlik olarak daha pratik oluyor.
    Evde kendi parke temizleyicinizi doğal olarak yaparak parke bakımını ve temizliğini elde edebilirsiniz. Bunun için gereken malzemeler ise şöyle;

parke temizligi.jpg

Doğal Parke Temizleyici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parkelerinizin bakımı!

parkelerinizin bakımı!

Parkelerinizin görünümünü koruyabilmek için dikkat etmeniz gereken bir takım işlemler vardır. Bunları uygulayarak parkelerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Parkelerinizin görünümünü koruyabilmek için dikkat etmeniz gereken bir takım işlemler vardır. Bunları uygulayarak parkelerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. 1 Numaralı Düşman: Su Parkeniz, suya maruz kalması durumunda...
  2. Parke

Parke

Evde yerlerin tertemiz, cilalı parke olduğunu gören kişi mal sahibi olur
  3. Paça temizleyici

Paça temizleyici

Rüyada paça temizleyiciyi görmek, ösür sahibine, tarak satmaya, hazan da vergi memuruna, bazan yetim malini zulmen yiyen kimseye, hazan da siddet ve zahmeti gideren kimseye delalet eder.
  4. Temizleyici

Temizleyici

Kişinin ayıplarını gizleyen yahut onların tövbe ederek temizlenmelerine vesile olan salih kimselere, Elinden hayır umulan, insanları ihmet ve sıkıntıdan kurtaran kimeseye, Ayıplı ve günahkar kimseleri tatlı ve yumuşak bir dille uyaran iyi niyetli insana delalet eder.
  5. Ev Yapımı Doğal Makyaj Temizleyici Tarifi

Ev Yapımı Doğal Makyaj Temizleyici Tarifi

ev yapımı makyaj temizleyicisi, ev yapımı makyaj ürünleri, makyaj temizleyici yapımı Sevgili melekler, cildinizi her türlü kimyasaldan uzak tutmak, doğal olmayan kozmetikleri yüzünüze sürmek istemiyorsanız, size evde yapabileceğiniz sağlıklı ve bitkisel bir makyaj temizleme losyonu tarifi vereceğiz... Malzemeler: 2 yemek kaşığı E vitamini yağı 2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı 3 yemek...

Sayfayı Paylaş