gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Doğal peeling tuz ve yağ!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğal peeling tuz ile peeling tuzla tuz Evde kolaylıkla kendinizin yapıp uygulayacağı doğal peeling tarifini sizlerle paylaşıyorum [​IMG]
    Ağda kıvamında bir yoğunluk olu*şana dek tuz ve sıvı yağı karıştırın. Bir süngeri karışıma batırın ve vücudunuzu ovun.

Doğal peeling tuz ve yağ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Kolay Doğal Peeling Yapımları

Evde Kolay Doğal Peeling Yapımları

kolay peeling kolay peelingler doğal peelingler doğal peeling evde Güzelliğin ilk düşmanı yüzde oluşan sivilceler ve siyah noktalardır.eğer sizin de böyle sorunlarınız varsa birkaç ipucu, okumadan geçmeyin:) . öncelikle cildinizi hergün düzenli olarak arındırın ve temiz tutun. sonrasında cilt tipinize uygun doğal maskeler yardımıyla sivilceleri kurutun ve gözeneklerinizde biriken kiri...
  2. Doğal Peeling

Doğal Peeling

doğal peeling doğal peeling, reçetesi, formülü, nasıl uygulanır, içindekiler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildimizin bakımını en doğal şekilde yapabilmek için ev yapımı bir peeling öneriyoruz. Yüzdeki sivilce ve siyah noktaları yoketmek için, yüze pürüzsüz ve temiz bir görünüm kazandırmak amacıyla yoğurt, limon ve mısır unundan faydalanacağız. Bu...
  3. Vücudunuz İçin Doğal Peeling Tarifi

Vücudunuz İçin Doğal Peeling Tarifi

peeling tarifi vücut peelingi Cilt bakımı, cilt maskeleri deyince aklımıza hemen yüzümüz gelir melekler :) Oysa tüm bedenimizin de neme ve bakıma ihtiyacı olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız. Bunun için her zaman dediğimiz gibi temizliğimize gereken önemi vermeli, vücudumuzu nemlendirmeli ve zaman zaman özel bakımlar uygulamalıyız. İşte bu yazımızda biz de vücudunuzda peeling etkisi...
  4. Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Doğal Peeling Ev Yapımı Peeling Yapımı Cilt kadınlar için önemlidir..Yüzümüze neler neler yaparız güzel görünmek için...Ne kürler ne peelingler..İşte bi tane daha Ebru Şallıdan...Ben bu kadına hayranım hem atletik vücudu hem cildi olsun birde 2 tane doğum yapmasına rağmen hala gencecik ve fit...Tabi bunda plates yapması da etkilidir diye düşünüyorum... Ama gercekten imrenilecek güzelliğe...
  5. Tuz ve Su

Tuz ve Su

Tuz ve Su Hintli bir yaşlı usta, çırağının herşeyden sürekli şikayet etmesinden bıkmıştı. Bir gün çırağını tuz almaya gönderdi. Yaşamındaki herşeyden mutsuz olan çırak döndüğünde, yaşlı usta ona, bir avuç tuzu, bir bardak suya atıp içmesini söyledi. Çırak, yaşlı adamın söylediğini yaptı ama içer içmez ağzındakileri tükürmeye başladı. "Tadı nasıl?" diye soran yaşlı adama...

Sayfayı Paylaş