gebe
  1. doğa demet

doğa demet Forum Okuru

doğal saç boyası markalarını bilen varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında doğa demet tarafından paylaşıldı.

selam 4aylık hamileyim saçlarımda beyazlarım olduğu için sürekli boyatmak zorunda kalıyorum hamileliğimin başından beri boyatamadığım için bu beyazlarda epey bir uzadı bir arkadaşım doğal saç boyasını tavsiye etti doğal saç boyası markalarını bilen ve deneyen varsa bu konuda bilgi verebilirmi nereden satın alabilirim deneyenler memnun kaldımı acaba

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    natural colours tavsiyemdir

3. demet arşın

demet arşın Forum Okuru

Voila ve natural colors

THESECRET bunu beğendi.
doğal saç boyası markalarını bilen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç boyası markaları

Saç boyası markaları

saç boyaları markaları saç boyası markaları boya boya boyası ve fiyatları saç boyası markaları ve renkleri, saç boyası markaları ve fiyatları, saç boyası markası, saç boyası markalar, saç boya markaları Eskiler, beyazlayan saçalarını kapamak için kına kullanırmış. Şimdiler de ise gerek ak düşen saçları kapatmak için, gerek ise görsel yenilik için saç boyaları tercih ediliyor. Günümüz de...
  2. Doğal Kestane Rengi Saç Boyası Tarifi

Doğal Kestane Rengi Saç Boyası Tarifi

kestane rengi saç boyası, ev yapımı saç boyası, doğal kestane rengi saç boyası Sevgili melekler, bakımlı ve güzel görüneyim ama aynı zamanda da kimyasallardan uzak durayım, herşeyim doğal olsun diyorsanız, işte Kimyager ve Güzellik Uzmanı Şems Arslan'dan ev yapımı kestane rengi doğal saç boyası tarifi... Malzemeler 4 yemek kaşığ kına yarım su bardağı hibiskus çayının suyu yarım...
  3. hint kınası saç boyası deneyen varmı

hint kınası saç boyası deneyen varmı

merhaba arkadaşlar aranızda hint kınası saç boyası kullanan varmı saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ama sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorum hint kınasımı yoksa saç boyasımı daha iyi bu konuda kararsız kaldım hint kınası ile saçını boyayanlar nasıl memnun kaldınızmı izlenimlerinizi ve yorumlarınızı öğrenebilirmiyim
  4. Saç boyası nasıl akıtılır?

Saç boyası nasıl akıtılır?

Saç boyasını akıtmak için evde veya kuaförde kullanılacak yöntemler daha çok boyattığınız renk doğal saç renginizden daha koyuysa işe yarıyor. Eğer boya doğal saç renginizden daha açıksa tekrar boyatmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca boyanın üzerinden çok fazla zaman geçmediyse boyayı akıtma ve saçlarınızı doğal rengine döndürme şansınız daha yüksek. Süre geçtikçe boya saça iyice tutunur ve...
  5. Şems Aslan'dan Doğal Saç Boyası Tarifi

Şems Aslan'dan Doğal Saç Boyası Tarifi

Bayanların evde doğal yollar ile saç boyamalarına olanak sağlayan tamamen bitkisel ve doğal saçlar için de oldukça sağlıklı olan Şems Aslan'ın doğal saç boyası malzemeleri ile birlikte yapılışı ve kullanımını sizler için bu yazımız da paylaşıyorum. Siz de bu tarif ile saçlarınızı ev de pratik bir şekil de boyarken bunu tamamen doğal yollar ile yapmış olacaksınız. Doğal saç boyası nasıl...

Sayfayı Paylaş