gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dogal sacımı ıstıorum :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yaa ben sacımı balköpügüne boyattım cok acık oldu sonra palette kahverengıye boyattım bu sefer cok koyu oldu vede saclarımı yıprattı ben eskı sacımı ıstıyorum nasıl akıtcam bu boyayı yardım edın canlarım :((( :8 :( :(

dogal sacımı ıstıorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aglamak ıstıorum cok kotuyumm

aglamak ıstıorum cok kotuyumm

hamilelikte ağlamak gebelikte ağlamak hamileyken gebelikte üzülmek hamilelikte üzülmek ben sımdı ne yapayım kıme guveneyım .okadar caresızımkı....bundann once bı arkla tanıstımm benden kucuk.nette tanıstık..aramızdan su sızmazdı okadar ıyı anlasıordukkı herseyını solerdı bana sevdıgı kızı bılee hep dertlesırdıkk....ama benımmm 1.5 yıllık uyesı oldugumm veee bırsuru emek harcadıgım o sıteye...
  2. Gribe karsi dogal ilaclar

Gribe karsi dogal ilaclar

gribe bitkisel çözüm hamilelikte gribe bitkisel çözüm tedavi gripte tedavi gribin tedavisi Tamda grip mevsimindeyiz.Havaların soğumasıyla düşen performanslar ve bağışıklık siteminin çöküşü hastalıklara davetiye çıkarıyor.Mikropları kılıktan kılığa giren en yaygın hastalık ise grip.Gribi doğal yollarla atlatmaya ne dersiniz.İşte size Prof. Dr. Ahmet Maranki 'den grip için bitkisel çözüm...
  3. Sivilceler için dogal bakım

Sivilceler için dogal bakım

Yüzünüzde sivilceler ve siyah nokta halinde aknelermi var ozman evde rahat bir şekilde yapabilceginiz bu maskeleri denemelisiniz :tik: Sivilceleriniz için evde kendiniz bakım sağlayabilirsiniz. Bu doğal bakım sivilcelerinizi kurutacak ve yok edecek. Sivilceler için doğal bir ev bakım maskesi… Burnundaki ve çenendeki siyah noktalardan kurtulmak mı istiyorsun? Öyleyse bir avuç...
  4. Böbrek taşına dogal tedavi

Böbrek taşına dogal tedavi

Böbrek, Böbrek Tasi, Böbrek tasi nasil düser, Böbrek tasi nasil düsürülür, Böbrek Tasi sebepler Öncelikle Tasi olusturan sebebleri sayalim: Uzun dönem hareketsiz kalma İdrar yolu enfeksiyonları Böbrekte yapısal bozukluklar Böbrek rahatsızlığı bulunanlar Beslenme alışkanlıkları Sıcak iklim kuşağında yaşamak Yetersiz sıvı alımı. Bazı ilaçlar (anti-viral ilaçlar)...
  5. Dudaklarda mukemmellik icin dogal bakim.

Dudaklarda mukemmellik icin dogal bakim.

Merhaba meleklerim dudaklar genellikle ince bir deriye sahib ve dis etkenlere karsi cok hassas.Bunun icin dogal yaglardan yararlanin.1 cay kasigi tatli badem yagini,1 cay kasigi soya yagini,1 cay kasigi shea yagini ve 1 cay kasigi mandalina esansiyel yagini karistirin.Bu karisimi dudaklariniza surun ve boyle uyuyun. Catlasmis dudaklar icin etkili bir...

Sayfayı Paylaş