gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Doğal ve harika koku yapmaya ne dersiniz?

Konu, 'Parfüm' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Piyasadaki deodorantlar içinde fazlasıyla kimyasal madde mevcuttur.İşte biz hem doğaya hemde kendimiz için yararlı olanı doğal parfümü yapalım melişlerim.:) [​IMG]
    Daha doğal bir koku kullanmak isterseniz işte size tarif…
    Bir kab alalım ve İçine
    4 kaşık badem yağını,
    2 kaşık pudrayı
    6 damla yasemin esansı veya yağını karıştırın.
    Deodorantınız hazır. İsteğe göre başka kokularda katabilirsiniz.

Doğal ve harika koku yapmaya ne dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuktan kalp yapmaya ne dersiniz?

Boncuktan kalp yapmaya ne dersiniz?

Bu kalp yapma fikri çok hoş... Eminim size de mutluluk getirecek... Alışveriş listesi: Çeşitli boyda boncuklar, kurdele, çiçek teli, bobin. Gerekli aletler: Karga burun, yan keski, yuvarlak uçlu pense, plastik uçlu pense, makas. • Telinizden istediğiniz büyüklükte kalp için yeterli olacak teli yan keski yardımıyla kesin. • Kestiğiniz teli plastik uçlu pense ile düzleştirin. • Telin...
  2. Antreye askı yapmaya ne dersiniz?

Antreye askı yapmaya ne dersiniz?

Antreye askı yapmaya ne dersiniz? Bu iş için bir miktar çam ya da benzeri levha, ahşap boyaları, fırça, zımpara, ahşap düber, dekupaj testere, matkap ve ahşap matkap ucu ve cendere gerekli. Kullanacağınız tüm elektrikli el aletlerinin kullanım talimatlarını okumadan ve gerekli güvenlik önlemlerini almadan çalışmaya başlamayın. Çam bloktan istediğiniz ölçüye göre...
  3. Terapi yapmaya ne dersiniz?

Terapi yapmaya ne dersiniz?

su şırıltısı sesi dinle renk Sevgili meleklerim, Gün içinde hepimiz, zaman zaman strese esir düşüyoruz. Bir yandan yaşadığımız olumsuzluklar, içinden çıkamadığımız sorunlar, diğer yandan insanlarla yaşadığımız iletişim bozukluklukları, sinirlerimizi yıpratıyor ve hayata bakış açımızı altüst ediyor. Belki de bazılarımız gece yatağına yattığında huzurlu bir uyku için ölüyordur. Düşünmekten...
  4. Kartondan nihale ve bardak altlığı yapmaya ne dersiniz?

Kartondan nihale ve bardak altlığı yapmaya ne dersiniz?

kartondan nihale yapımı Kartondan bardak altlığı yapımı el yapımı nihale, bardak altlığı İş yerime günde en az 10 koli malzeme geliyor. Ürünleri yerleştirsikten sonra karton kutuları atıyoruz. Herşeyi değerlendiren insan zekasına hayranım ama benim aklıma gelmiyor hiç böyle şeyler. E bende ne yapıyorum? Madem akıl edemiyorum muhakkak bir akıl eden vardır diyorum ve araştırıyorum. Bu...
  5. Yeniyıl Çorabı Yapmaya Ne Dersiniz?

Yeniyıl Çorabı Yapmaya Ne Dersiniz?

çorap modelleri, örgü çorap modelleri, çorap modelleri 2014 2014 Yeniyıla girmemize az bir zaman kaldı. Yeniyıl da kendi ördüğünüz el emeği göz nurunuz çorapla karşılamak istemezmisiniz? Tabiki isteriz dediğinizi duyar gibiyim. Hamarat hanımlar için yapılışı pratik ve görünüşü oldukça şirin olan yılbaşı çorap modelini sizlerle paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum. YAPILIŞI = ON sıra...

Sayfayı Paylaş