gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Doğal yoldan slikonlu gibi dudağınız olsun

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bu kadar kolay olacağını ben bile zannetmiyordum fakat ince dudaklı birisi olarak aktardan gittim ve tarçın yağı aldım akşamları yatmadan evvel ruj sürer gibi sürüyorum ve sonuç muhteşem başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok.
    Sadece gidip bir tarçın yağı alacaksınız ve dudaklarınızın ne zaman dolgun olmasını istiyorsanız o zamanlar uygulayacaksınız. Ruj gibi işaret parmağınızla sürebilirsiniz ya da pamuk yardımıyla halledebilirsiniz.
    Biraz acılık yakma gibi hissedebilirsiniz. Ama bunun nedenide dudaklarınızdaki salgıların kan dolaşımlarını çağırmasından kaynaklanıyor. Bir süre sonra geçiyor ve hissetmiyorsunuz. Geriye sadece ayna karşısına geçip
    bakacağınız güzel dolgun dudaklarınız kalıyor. Mutheşem doğal bir çözüm.:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için teşekkürler

Doğal yoldan slikonlu gibi dudağınız olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angelina Jolie Gibi Dudağım Olsun Dediler,Böyle Oldular...

Angelina Jolie Gibi Dudağım Olsun Dediler,Böyle Oldular...

Alin size Angelina Jolie meleklerim :D:D:D Milletmi sapitmis, yoksa benmi bilmiyorum ya :S:S:S :D:D:D:D
  2. Vanilyalı dudak parlatıcısı (doğal)

Vanilyalı dudak parlatıcısı (doğal)

doğal dudak parlatıcısı 1 tatlı kaşığı aloe vera jeli Yarım tatlı kaşığı vanilya 1 tatlı kaşığı vazelin 1,5 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı Malzemeleri bir kaba boşaltarak, ocakta eritin. Ardından soğumaya bırakın. Hazır olunca dudaklarınıza sürebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için hava geçirmeyen bir kaba boşaltın. alıntı
  3. Erkekler Doğal Dudak Sever

Erkekler Doğal Dudak Sever

doğal görünümlü ruj erkek dudakları erkekler makyaj severmi Araştırmalar erkeklerin bir kadında doğal görünümlü dudakları sevdikleri ve daha seksi bulduklarını ortaya çıkardı haberle ilgili konu detaylarına geçiyorum Hiç makyaj yapmadıkları günlerde bile çoğu kadının vazgeçilmezlerindendir ruj. Hem daha anlamlı, hem daha seksi, hem de daha canlı gösterir kadını. Hele bir de kırmızı olursa......
  4. Doğal Dudak Kremi

Doğal Dudak Kremi

Doğal Dudak Kremi tarifi arıyorum:S Arkadaşlar dudaklarım çok kuru ve piyasadaki ürünleri çok denedim hiç etki etmedi acaba diyorum bu sefer doğal mı uygulasam.
  5. Kırmızı Dudaklara Sahip Olmanın Doğal Yolları

Kırmızı Dudaklara Sahip Olmanın Doğal Yolları

kırmızı dudaklar için, kırmızı dudaklar için doğal yöntemler, kırmızı dudaklara nasıl sahip olunur Sevgili melekler, makyajında farkındalık yaratmak ve dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için ilk tavsiyemiz kırmızı ruj olacaktır. Kırmızı ruj sürmenin de incelikleri vardır. Eğer bu inceliklere dikkat etmezsenzi kötü bir görüntü verebilirsiniz. Peki nedir kırmızı ruj sürmenin incelikleri?...

Sayfayı Paylaş