gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğal Yollardan Evde Ruj Yapımı İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ruj Yapma Evde Ruj Nasıl Yapılır

Sevgili melekler, makyaj vazgeçilmezinizse sık sık kozmetik malzemesi alıyorsunuz demektir. Eğer cildiniz hassassa da özel ürünler kullanmanız gerekiyor ve bu kozmetik ürünlerine hayli yüklü paralar veriyorsunuzdur. Peki kendi kozmetiğinizi evde doğal yollardan kendiniz yapmaya ne dersiniz ? Daha önce forumumuzda doğal parfüm yapımı nasıl olur bahsetmiştik. Bu konumuzda ise evde ruj nasıl yapılır sizlere anlatmaya çalışcağız :)

Ruj Yapımı İçin Malzemeler:

1 çay kaşığı bal mumu

1 tatlı kaşığı çilek, vişne, çikolata esansı, likörü ya da toz jölesi

1 çay kaşığı parafin

1 çay kaşığı vazelin

1 çay kaşığı buğday özü yağı

Ruj'un Yapılışı:

Vazelin, bal mum ve parafini eritin. Buğday özü yağı, çilek esansı ve gıda boyasını bir kapta karıştırıp donmasını bekleyin. Farklı renkler elde etmek için eski rujlarınızdan da kullanabilirsiniz.

Doğal Yollardan Evde Ruj Yapımı İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde ruj yapımı

Evde ruj yapımı

ruj yapımı ruj yapımında kullanılan malzemeler evde yapımı ev evde makyaj malzemesi Kızlar evde bir ruj yapımı denemesine varmısınız?İŞte sizlere evde ruj yapmak için gerekli malzemeler ve hazırlanışı.:) malzemeler 1çay kaşığı kaşığı parafin 1çay kaşığı bal mumu 1 çay kaşığı vazalin 1çay kaşığı buğday özü yağı 1tatlı kaşığı çilek esansı ve gıda boyası Hazırlanışı:Parafin ,vazalin ve balmumu...
  2. Doğal ruj yapımı

Doğal ruj yapımı

doğal ruj yapımı ruj yapımı video doğal evde evde Doğal rujun haberini görünce gerçekten çok şaşırdım ve Suna Dumankaya'nın bu tarifini sizlerle paylaşmaya karar verdim arkadaşlar bakalım doğal ruj nasıl yapılıyormuş hepbirlikte öğrenelim:) Malzemeler: 1 tatlı kaşığı çilek esansı 1 çay kaşığı bal mumu 1 çay kaşığı vazelin 1 çay kaşığı parafin 1 çay kaşığı buğday özü yağı gıda boyası...
  3. Ev ile ilgili pratik bilgiler

Ev ile ilgili pratik bilgiler

evle ilgili pratik bilgiler Mutfak eşyalarının üzerindeki etiket izlerini yok etmek için, üzerlerine mobilya cilası serpip yumuşak bir bezle silin Fırınınıza sinmiş kötü yemek kokuları için; yemek yapmadan önce fırınınızın ortasına yarısı sirke yarısı su ile doldurulmuş bir tava koyun. Fırınınızı birkaç dakika için ısıtın daha sonra soğumaya bırakın. Gömlek yakalarındaki kirleri gidermek...
  4. Sıcak Havalardan Korunma Yolları İle İlgili Bilgiler

Sıcak Havalardan Korunma Yolları İle İlgili Bilgiler

sıcaktan korunma yolları sıcak havalar Sevgili melekler, aşırı sıcaklar yavaş yavaş ülke genelinde kendini hissettirmeye başladı. Uzun geçen kıştan sonra bu gelen sıcaklar ilk başlarda kemiklerimize kadar bizi ısıtsa da bir zaman sonra oflamaya başlarız. Özellikle güneşin zararları ışınları hissettirdiği saatlerde mecbur kalmadıkça dışarda olmamak gerekiyor. Zaten uzmanlar da aşırı...
  5. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)

Sayfayı Paylaş