Doğal Yollarla Sarı Saçlara sahip Olmanın Yolları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. ıhlamur suyu saç rengini açar mı ıhlamur saç rengini açar mı oksijen saçı açarmı suyu saçı doğal yoldan açmak
  Ortaokul yılları zamanımı hatırlarımda saç rengimizi açmak için oksijen suyu kullanırdık hahaha.
  Eminim aranızda bu metodu deniyen vardır diye düşünüyorum:D.
  Şimdiki saç renginizi açmanız için size önereceğim yöntem ise oksijen suyu yerine ıhlamur suyu arkadaşlar.Bakın ıhlamur suyu saç rengini nasıl açıyor?
  [​IMG]
  Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte saç boyalarının da saçlar üzerinde olumlu etkisi gelişmiş olmasına rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bazılarımız yine de saçlarını boyamak istemezler. Özellikle saçlarını sarıya boyatan kadınlarımızın boya zamanı geldiğinde saç diplerinde ki görüntüden çok sıkıldıklarını biliyoruz.

  Kuaförde geçirilecek uzun zamanlar ve ödediğiniz yüklü paralardan tasarruf etmek istiyorsanız işte size önereceğimiz çok güzel bir çözüm. Kendi kendinize doğal yöntemlerle saçınızı rahatlıkla açabilirsiniz. Üstelik te besleyerek. Ne mi yapacaksınız? İşte reçetesi:

  Gerekli malzemeler:

  100 gram ıhlamur
  Yarım litre su

  Ihlamuru yarım litre suda iyice özü çıkacak şekilde yaklaşık 20 dakika kaynattıktan sonra süzün. Elde ettiğiniz suyu saçınıza sürün. Islattığınız saçınızı güneş altında kurutun. Saçınızı kuruturken taramaya özen gösterin. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.
  2 kişi bunu beğendi.
 2. Sarı çok hoşuma gidiyor yaptırmıştım ama yıprandı diye eski rengime çevirdim :uhu:
 3. ben de yapmayı düşünüyorum eminim ki çok güzel olur :)
 4. Ya acaba saçları yıpratır mııı :/ Ben denemek istiyorum ama bazılarından duydum. Saçları yıpratabilirmiş. Lütfen cevap veirseniz sevinirim :)
 5. ya birisi yaptıysa söleyebilir mi işe yaradı mı , bi de kolay yollarla çok pahalı olmayan şeylerle saç bakımı nasıl yapılır
 6. bende denedim saçlarım açık kumraldı ztn biraz daha açıldı birazdan gene deniycem çok sevdim bu arada limonlada açılabiliyo
 7. ya benim saçlarım boynumda.peki o suyu yarım lt yerine daha az yapsam olurmu 50 gr ıhlamurla:(
 8. Benim bildiğim kadarıyla papatya suyu fon makinesi ile de yapiliyor. Acaba ıhlamur da gunes yerine fon makinesi ile olur mu ? Ayrıca benim sacim boyali koyu bir renk kendi rengi ise acik kumral. Acaba benim sacimin rengini de acar mi ?
 9. Benim saçlarım normalde de koyu sarıydı . Bir kaç kere ıhlamuru denemiştim . Saçlarımı hem besledi hem de saçımdaki sarı telleri daha da ortaya çıkardı . Rengini de 1-2 ton açtı diyebilirim . Ama yine de koyu saçlılar fazla umut beslemesinler güvenilir bir kuaforde veya gratislerde , watsonslarda , rossmanlarda vs. satilan sac acicilarla acsinlar . En etkilisi . Kahverengi saclilara da papatya suyunu oneririm ben acmadim ama koyu kahverengi sacli bir arkadasim uclarina 2-3 kez surdu ve tam kahverengi oldu . Umarim yardimci olabilmisimdir .
 10. Saçımı oksijenle açmıştım iğrenç olmuştu. Bu yöntemi deneyebilirim. Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. ıhlamur suyu saç rengini açar mı

  ,
 2. ıhlamur saç rengini açar mı

  ,
 3. ıhlamur saçı açarmı

  ,
 4. ıhlamurla saç rengi açma,
 5. doğal yollarla saçı sarı yapmak,
 6. ıhlamur suyu saçı açarmı,
 7. ıhlamur ile saç rengi nasıl açılır,
 8. doğal yollarla saç rengini sarı yapma,
 9. doğal yollardan sari saça sahip olmak,
 10. ıhlamurla saç rengini açmak,
 11. saçı doğal yoldan sarı yapmak,
 12. sarı saçlı olmanın yolları,
 13. ihlamur ile saç açma,
 14. saçları sarı yapmak için doğal yöntemler,
 15. sac rengını sarı yapma