Doğal Yollarla Sarı Saçlara sahip Olmanın Yolları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ıhlamur suyu saç rengini açar mı ıhlamur saç rengini açar mı oksijen saçı açarmı suyu saçı doğal yoldan açmak Ortaokul yılları zamanımı hatırlarımda saç rengimizi açmak için oksijen suyu kullanırdık hahaha.
    Eminim aranızda bu metodu deniyen vardır diye düşünüyorum:D.
    Şimdiki saç renginizi açmanız için size önereceğim yöntem ise oksijen suyu yerine ıhlamur suyu arkadaşlar.Bakın ıhlamur suyu saç rengini nasıl açıyor?
    Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte saç boyalarının da saçlar üzerinde olumlu etkisi gelişmiş olmasına rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bazılarımız yine de saçlarını boyamak istemezler. Özellikle saçlarını sarıya boyatan kadınlarımızın boya zamanı geldiğinde saç diplerinde ki görüntüden çok sıkıldıklarını biliyoruz.

Kuaförde geçirilecek uzun zamanlar ve ödediğiniz yüklü paralardan tasarruf etmek istiyorsanız işte size önereceğimiz çok güzel bir çözüm. Kendi kendinize doğal yöntemlerle saçınızı rahatlıkla açabilirsiniz. Üstelik te besleyerek. Ne mi yapacaksınız? İşte reçetesi:

Gerekli malzemeler:
    100 gram ıhlamur
    Yarım litre su

Ihlamuru yarım litre suda iyice özü çıkacak şekilde yaklaşık 20 dakika kaynattıktan sonra süzün. Elde ettiğiniz suyu saçınıza sürün. Islattığınız saçınızı güneş altında kurutun. Saçınızı kuruturken taramaya özen gösterin. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

siyahinci50 ve Minera bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

Sarı çok hoşuma gidiyor yaptırmıştım ama yıprandı diye eski rengime çevirdim :uhu:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben de yapmayı düşünüyorum eminim ki çok güzel olur :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya acaba saçları yıpratır mııı :/ Ben denemek istiyorum ama bazılarından duydum. Saçları yıpratabilirmiş. Lütfen cevap veirseniz sevinirim :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya birisi yaptıysa söleyebilir mi işe yaradı mı , bi de kolay yollarla çok pahalı olmayan şeylerle saç bakımı nasıl yapılır

6. gerisüp3

gerisüp3 Forum Okuru

bende denedim saçlarım açık kumraldı ztn biraz daha açıldı birazdan gene deniycem çok sevdim bu arada limonlada açılabiliyo

7. Zehra Dolu

Zehra Dolu Forum Okuru

ya benim saçlarım boynumda.peki o suyu yarım lt yerine daha az yapsam olurmu 50 gr ıhlamurla:(

8. Aslı Gomez

Aslı Gomez Forum Okuru

Benim bildiğim kadarıyla papatya suyu fon makinesi ile de yapiliyor. Acaba ıhlamur da gunes yerine fon makinesi ile olur mu ? Ayrıca benim sacim boyali koyu bir renk kendi rengi ise acik kumral. Acaba benim sacimin rengini de acar mi ?

9. Blonde Girl

Blonde Girl Forum Okuru

Benim saçlarım normalde de koyu sarıydı . Bir kaç kere ıhlamuru denemiştim . Saçlarımı hem besledi hem de saçımdaki sarı telleri daha da ortaya çıkardı . Rengini de 1-2 ton açtı diyebilirim . Ama yine de koyu saçlılar fazla umut beslemesinler güvenilir bir kuaforde veya gratislerde , watsonslarda , rossmanlarda vs. satilan sac acicilarla acsinlar . En etkilisi . Kahverengi saclilara da papatya suyunu oneririm ben acmadim ama koyu kahverengi sacli bir arkadasim uclarina 2-3 kez surdu ve tam kahverengi oldu . Umarim yardimci olabilmisimdir .

10. aylabay

aylabay Yeni Üye

Saçımı oksijenle açmıştım iğrenç olmuştu. Bu yöntemi deneyebilirim. Teşekkürler :)

11. lale ozturk

lale ozturk Forum Okuru

Arkadaşlar bende saçımı ıhlamur suyuyla açmak istiyorum ama ne kadar süre bekletmem gerekiyor bi fikriniz var mı ?

12. 12549584

12549584 Forum Okuru

benim saçım kumral acaba bendede işe yararmı

Doğal Yollarla Sarı Saçlara sahip Olmanın Yolları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğal yollarla güzelleşmenin yolları

güzelleşmenin doğal yolları cildi temizlemenin doğal yolları güzelleşme güzelleşmenin yüzün güzelleşmesi için Gelin bu hafta sonunu kendinize ayırın. Çoktandır ihmal ettiğiniz cildinize besleyici bir maske hazırlayın! Sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için ne sihir, ne de mucize gerekiyor. Sadece buzdolabınızı açmanız ve içindeki meyve, yumurta ya da sebzelerle...
  2. Dalgalı Saçlara Sahip Olmanın Yolları

Spiral dalgalar çok güzel görünüme sahiptir. Saçlarınız düzse çeşitli yöntemlerle saçlarınızı kıvırcık ya da dalgalı hale getirebilirsiniz. Saçlarınız kendiliğinden dalgalıysa şanslısınız demektir. Ama yine de lülelerinizin daha güzel ve bakımlı görünmesi için çeşitli önlemler almalısınız. Saçlarınız düzse aşağıdaki yöntemleri uygulayarak istediğiniz dalgalara ulaşabilirsiniz. 1- Perma...
  3. Parlak saçlara sahip olmanın en kıolay yolları

parlak saçlar için parlak saçlara sahip olmak için Güzelliğni çerçevesidir saçlar. Sağlıksız ve dökülen saçlar, hem kadın psikolojisini, hem de erkek psikolojisini alt üst eder. Sağlıklı saçlar ise özgüven duygusu getirir. Peki sağlıksız ve mat görünen saçalr için ne yapmalı; buyrun bir dakikada parlak saçlar için yapmanız gerekenler Melek'ler! Piyasada farklı markaların sunduğunu farklı...
  4. Kırmızı Dudaklara Sahip Olmanın Doğal Yolları

kırmızı dudaklar için, kırmızı dudaklar için doğal yöntemler, kırmızı dudaklara nasıl sahip olunur Sevgili melekler, makyajında farkındalık yaratmak ve dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için ilk tavsiyemiz kırmızı ruj olacaktır. Kırmızı ruj sürmenin de incelikleri vardır. Eğer bu inceliklere dikkat etmezsenzi kötü bir görüntü verebilirsiniz. Peki nedir kırmızı ruj sürmenin incelikleri?...
  5. Doğal yollarla sarışın olmanın formülü

doğal yollarla saç rengi açma,doğal yollarla saçı sarartma,papatya suyuyla saç sarartma,doğal yollarla sarışın olmanın yolları hakkında bilgiler Kadınlar saç boyamayı tercih etmez. Kadınlar daha doğal yollarla saçlarını boyatmak ister. Kozmetik sektörü bu konuda çok gelişti ama gelin görün ki hala saçları yıpratmayan, dibi gelmeyen boya yok. Oldu da biz mi boyamadık sanki? Bu yüzden hâlâ...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ıhlamur suyu saç rengini açar mı

,
  2. saçın sarı olması için doğal yöntemler

,
  3. doğal yollarla saçı sarı yapmak

,
  4. ihlamur suyu saci acarmi,
  5. saçı doğal yollarla sarı yapmak,
  6. saçı doğal yolla sarartmak,
  7. kırmızı dudaklar için doğal yöntemler,