Doğal yöntemlerle kirpik uzatma

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

kirpik uzatma doğal kirpik uzatma yöntemleri doğal yöntemlerle uzatmak için yöntemler
    Kirpiklerinizin kısalığından şikayet ediyorsanız sizler için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu bitkisel doğal yollarla kirpiklerinizi uzatmanız için gereken malzemeleri ve formülü veriyorum

Malzemeler:
    Bir çorba kaşığı badem yağı
    bir tatlı kaşığı buğday özü yağı
    bir tatlı kaşığı soya yağı
    3'er tane ceviz ve fındık
    bir çay kaşığı lanolin

Hazırlanışı: Bir çorba kaşığı badem yağı, bir tatlı kaşığı buğday özü yağı ve bir tatlı kaşığı soya yağının içine 3'er adet tane ceviz ve fındık koyun. Bu karışımı kısık ateşte 10 dakika ısıttıktan sonra süzün. Süzerken içine bir çay kaşığı lanolin karıştırın. Karışımı küçük bir cam kavanoza koyun, her gece yatmadan önce bir pamuk yardımı ile hafifçe kirpik diplerinize sürün. Sürerken gözünüze kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

Suna Dumankaya

2. ebe melek

ebe melek Member

3. ilkimsu

ilkimsu New Member

kirpikleri seyrek olan kisiler denemeli faydasını görebilceklerini düsünüyorum

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

kirpiginizin kisaligindan sikayet ediyorsaniz: internetten yada guzellik,bakim yerlerinden bir kirpik fircasi alin.Veya bulamazsaniz eski bir rimel fircasini iyice temizleyin ama cok iyi temizlendiginden emin olmalisiniz.Sonra fircayi alin ve hint yagina batirarak kirpiklerinizi once dibinden ucuna sonra ucundan dibine dogru fircalayin.Bunu 15 gun boyunca her aksam yapin.Kirpikleriniz baya bir uzuyor.Ben denedim.Tavsiye ederim.

5. nilmoon

nilmoon New Member

evet kesinlikle doğru, tek mesele aktarlardaki yağların çoğu sahtedir, orjinal yağ bulmanız biraz zor, ama bulursanız kesinlikle işe yarar.

Doğal yöntemlerle kirpik uzatma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri nelerdir lütfen bu konuda da bilgi verin kızlar.
  2. Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

[B]Doğal Boy Uzatma Teknikleri Doğal Olarak Boy Uzatma[/B] Sevgili melekler, bu yazımızda doğal boy uzatma teknikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz :) [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/boy-2f4.jpg[/IMG] Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol...
  3. Ev Yapımı Kirpik Uzatma Kürü...

[B]Kirpik Uzatma Kirpik Uzatma Kürü Yapımı [/B] Ok gibi sık ve güzel kirpiklere sahip olmak istermisiniz?? İşte bir kür tarifi size... Kirpikleriniz uzasın gözleriniz daha güzelleşsin....Bakalım kür tarifinde neler varmış....[URL="http://www.meleklermekani.com/guzellik-ve-bakim-onerileri/199325-kas-ve-kirpik-bakimi-icin-oneriler.html"]Kirpik ve kaş bakımı içinde buraya göz...
  4. Doğal Yöntemlerle Sivrisineklerden Kurtulma!

[B]sivrisinekten kurtulmak için, sivrisineklere karşı, sivrisinek için[/B] Sevgili melekler, yaz aylarının gelmesiyle birlikte sivrisinekler de etrafta cirit atmaya başladılar. Rahat ve huzurlu geceler için aşağıda paylaştığımız doğal sivrisinek kovucu önerilere bir göz atmanızı istiyoruz... [ATTACH=full]33337[/ATTACH] - Koyu renk elbise giymeyin. Sivrisinekler genellikle koyu...
  5. Doğal Yöntemlerle Saç Nasıl Düzleştirilir?

[B]evde saç nasıl düzleştirilir,doğal yöntemlerle saç düzleştirme,saç doğal yöntemlerle nasıl düzleşir,saç düzleştiren doğal yöntemler,saç düzleştirme hakkında bilgiler[/B] [ATTACH=full]38191[/ATTACH] SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ DOĞAL YÖNTEMLER Saç düzleştiriciler bu gün moda haline gelmiştir. Kıvırcık yada dalgalı saçlar ile uğraşmak sizi telaşlı hale getirebilir. Saç düzleştirmede farklı yöntemler...

Sayfayı Paylaş