gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Doğan'dan son dakika geri adımı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Doğan Holding, Lottomatica ile birlikte ön yeterlilik aldığı şans oyunları özelleştirme ihalesinden, konjonktürün uygun olmaması gerekçe göstererek geri çekildi.

Doğan Holding, Lottomatica S.P.A ile birlikte ön yeterlilik aldığı şans oyunları özelleştirme ihalesine, konjonktürün uygun olmaması nedeniyle teklif vermeme kararı aldığını İMKB'ye bildirdi. Şirketin yatırımcı ilişkileri bölümünden Reuters'a yapılan açıklamada, kararın sadece Doğan Holding tarafından alınmadığı, Lottomatica ile birlikte verilmiş bir karar olduğu ifade edildi.

Söz konusu kararın grubun vergi borcu veya herhangi başka bir konuyla ilişkilendirilemeyeceği belirtilerek, "Şu anın uygun bir zaman olmadığına karar verildi. Karar teklif sürecinin doğal bir sonucudur. Özelleştirmelerde incelemelerinizi yaparsınız. Katılmak veya katılmamak kendi uhdenizdedir. Katılmama kararı doğal bir süreçtir" denildi.

Doğan Holding, şans oyunları ihalesine İtalya'nın önde gelen medya ve finansal hizmetler şirketlerinden Lottomatica ile ortak iştirak edilmesi için mutabakat zaptı imzalayarak özelleştirme İdaresi'ne ön yeterlilik başvurusunda bulunmuştu.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ise, Doğan Holding-Lottomatica ortaklığının ön yeterlilik için gerekli şartları taşıdığını açıklamıştı.

Şans oyunlarının lisans verilmesi suretiyle özelleştirilmesi ihalesinde Doğan Holding-Lottomatica ortaklığı dışında İntralot İntegrated Lottery Systems and Services, Dpap -DAF araştırma Geliştirme AŞ Ortak Girişim Grubu, Österreichische Lotterien Gesellschaft ile şans oyunları yatırım holding ön yeterlilik almıştı

Doğan'dan son dakika geri adımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Survivor, Ünlüler Gönüllüler, Nihat Doğan, gerçek adı, Rıza Doğan hakkında detaylı bilgiler melekler Survivor Ünlüler Gönüllüler'in ND'si yani Nihat Doğan'ın gerçek adı Nihat Değilmiş melekler...Geçiyorum haberin ayrıntılarına... Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı. Nihat...
  3. tekirdağ deprem son dakika

tekirdağ deprem son dakika

tekirdağ deprem son dakika tekirdağ depremi tekirdag deprem Son dakika alınan habere göre İstanbul'da olan Tekirdağ depremi ile ilgili gelişmeler şu yönde meleklerim. Yerin 15.3 km derinliğindeki deprem İstanbul ile birlikte çevre ilerde de hissedilirken, can ve mal kaybına ilişkin herhangi bir bilgi gelmedi. Akıllara olası İstanbul depremini getiren sarsıntıyla ilgili konuşan 3 uzman,...
  4. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  5. Son dakika...........

Son dakika...........

milli eğitim bakanlığı okula başlayan bebelere balon ve ücretsiz emzik dağıtımı yapacak.....concon

Sayfayı Paylaş