gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Doganin Heykelleri

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Doğa kendi heykelini kendi yapıyor. Ancak bu yukarıda gördüğünüz fotoğrafa biraz photoshop yardımı olmuş.

BUNLAR DA DOĞANIN YARDIM ALMADAN YARATTIĞI HEYKELLER:

---ALINTIDIR---

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Doganin Heykelleri
    doğa işte harika başka söze ne hacet ellerine sağlık tamara

3. dilan

dilan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

a gerçekten enterasan ellirine salık

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

çok güzeller..daha önceden görmüştüm ve hayertle bakmıştım..söze ne hacet çok güzeller o kadar..ellerine sağlık güzel paylaşımdı:)

Doganin Heykelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doganin güzelligine bakin...

Doganin güzelligine bakin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Doganin güzelligi iste...

Doganin güzelligi iste...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doganin güzellikleri iste...

Doganin güzellikleri iste...

4. yıkın heykellerimi........

yıkın heykellerimi........

Ey milletim Ben Mustafa Kemal'im Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim Hala en hakiki mürşit değilse ilim Kurusun damağım dilim Özür dilerim Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Özgürlük hala En yüce değer Değilse eğer Prangalı kalsın diyorsanız köleler Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Yoksa çağdaş medeniyetin bir anlamı Ortaçağa taşımak...
  5. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...

Sayfayı Paylaş