gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğdoğundan Beri Çikolata Yiyen Kız..

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

12 yıldır çikolata yiyen kız, nerede yaşar, kimdir, çikolata, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Çikolata benim için hayatın ta kendisidir.Çikolatasız bir hayat düşünemem.Ama diğer gıda gereksinimlerime de özen göstermeye çalışırım.Çikolatayı çok seven biri olduğum halde, geçenlerde nette okuduğum bir haber ben çok şaşırttı.Haber şöyle:

İngiltere'de yaşan 13 yaşındaki Rebecca Scowcroft, doğduğundan beri yalnızca çikolata yiyor.
    Ailesi tost, yumurta ve peynir gibi alışılmış bir kahvaltı menüsünü tercih ederken farklı yiyecekleri tatmaktan korkan Rebecca, her sabah 15 küp çikolatayı sıvı şekilde 10 tane çikolatayı ise katı bir şekilde yiyor. Genç kız öğle yemeği olarak da aynı şeyleri tercih ederken akşamları Pirinç Gevreği yiyor, tabi bir kase eritilmiş çikolata içerisinde olmak şartıyla.
    Doktorlar bu durumun, aşırıya kaçmış bir yiyecek fobisinden kaynaklandığını düşünüyor. Neyse ki Rebecca herhangi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya değil. Ancak doktorların endişelendiği tek nokta Rebecca'nın her gün çikolata yiyerek aldığı enerjiyi nasıl açığa çıkaracağı. Bilindiği gibi çikolata tam bir enerji kaynağı ve bir bar çikolata günlük enerji ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayabiliyor.

Doğdoğundan Beri Çikolata Yiyen Kız.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemiyette Pişiyorum - Çikolata Kız

Cemiyette Pişiyorum - Çikolata Kız

ailemden nefret ederim benden nefret etsinler diye onlar da benden nefret eder onlardan nefret edeyim diye sorun kimde? sorun nerde? taşın altında,buzun üstünde resmin içinde,got deliğinde gecenin sesi kulaklarımda duyuyor musun? lütfen ağlama çikolata kız ömrün yeterse götüne girsin 5000 sise çikolata kız kalbin ıslak taş gözden çıkan 5000 kör yaş pazar günleri patates...
  2. Kızlar Çikolata İstermisiniz

Kızlar Çikolata İstermisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kızınıza Çok Şirin Bere Modeli

Kızınıza Çok Şirin Bere Modeli

Bu bereyle kızınız hem üşümeyecek hemde çok şık olucak...
  4. Patlıcan yiyen kızı dövdüm

Patlıcan yiyen kızı dövdüm

işte yeni bir anımla sizlerleyim melekler:D:D şimdi ben çok küçüğümm yaşadığımız yerede yeni taşınmışızzz tahmini10 yaşında olabilirimm bizim burası küçük biyerr ve bundan tee 20 yıl önce hemen hemenn bizim evde avlu hayat tabir edilen var bikızmı topraklı ama şimdi ben bigün avluyu süpürdümm nis gibi tertemzi olduu bizim komşunun kızıdaa evleri 2 katlıydı bizimkide öyleydi müstakil...
  5. Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Her yaştan olduğu kadar özellikle bebekler için kış ayların da büyük bir gereksinim olan örgü modellerinden sizlere bu yazımız da kız bebekler için en yeni örgü atkı bere takımı modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş