gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

doğduktan 5 dakika sonra...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: doğduktan 5 dakika sonra...

yaaa ecelin bunlar süper arkadaşım emeğine sağlık canm

doğduktan 5 dakika sonra... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prematüre bebeklere doğduktan sonra banyo yapılışı

Prematüre bebeklere doğduktan sonra banyo yapılışı

prematüre bebek nasıl yıkanır bebek doğduktan sonra ne zaman yıkanır kadının banyo yapışı prematüre banyo kadınların yapışı Prematüre bebeklerin doğduktan sonra diğer bebekler gibi yıkanmaları yerine genellikle yumuşak bir bezin ılık suya batırılmasıyla silinmeleri gereklidir. Diğer bebekler gibi dış çevreye uyumu sağlandıktan sonra öteki bebekler gibi yıkanır. Başlangıçta bu gibi bebeklerin...
  2. güneş doğduktan sonra kadın adet görürse oruç bozulur mu?

güneş doğduktan sonra kadın adet görürse oruç bozulur mu?

adetliyken oruc bozulurmu adet ve oruc oruçlu iken adet olmak oruçluyken olmak orucken Oruca niyet edip güneş doğduktan sonra adet gören hanımın orucu bozulur. Bu durumda olan hanım yemeğini yer. Adet halinde olan bir hanımın, oruç tutmadığı halde yemeyip, içmeyip oruçlu gibi durması haramdır. Ancak gizili yemesi İslami edeptendir
  3. 5 Dakika Daha Kal

5 Dakika Daha Kal

beş dakika daha kal beş dakika daha kal biraz seveyim sonra ben giderim yemin ederim 5 Dakika Daha Kal Senin nakaratın şarkılarda yazılı, hepsini dinledim... hikayeni, sevişini, uğrunda dönen dünyanı... hepsini okudum.. Ve daha çok sevdim, seni.. Ve nice mektuplar yazdım.Hep ''canım sevgilim'' diye başlayan, ''şizofrenim'' diye biten.. Gemici satırlarımda oldu...Avuçlarımla ellerini...
  4. Sabah Ezanı İmsaktan Kaç Dakika Sonra Okunur

Sabah Ezanı İmsaktan Kaç Dakika Sonra Okunur

Sabah Ezanı İmsaktan Kaç Dakika Sonra Okunur bilenler sizi böyle aLALIM BİLGİ VERİN.
  5. Günde 5 Dakika Zıplayın, Zayıflayın!

Günde 5 Dakika Zıplayın, Zayıflayın!

zıplayarak kilo verme, zıplamak zayıflatır, zıplayarak zayıflama Sevgili melekler, kilo problemi için sürekli farklı yollar üzerinde çalışan uzmanlar, her gece yatmadan önce 5 dakika zıplama tavsiyesinde bulunuyorlar. Bu konudaki çalışmalarla ilgili olarak Dr.Fevzi Özgönül bazı açıklamalarda bulundu.. Tüm canlılarda olduğu gibi insan vücudunun da bir denge düşünülerek yaratıldığını...

Sayfayı Paylaş