gebe
  1. TugbaCiiq

TugbaCiiq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

doğmamiŞ bebeğe bir mektup..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında TugbaCiiq tarafından paylaşıldı.

bebeğe mektup bebeğime güzel sözler bebekten anneye mektup annenin bebeğine sözleri annenin bebeğine yazdığı IŞIK'IMA; Bugün,
    bugün çok şey anlatır gibisin.
    sıcaklığını hissediyorum.
    konuşmadan ellerimiz herşeyi konuşuyor gibi.
    bugün bir başka yaşattığın
    daha çok sahiplenir,
    daha çok sahiplendirir gibisin.
    Bugün,
    seni daha çok özlediğimi farkettirdin.
    Sensiz olamayacağımı.
    Kokunu duyar gibiyim şimdiden.
    Tepkisiz kaldığın zaman
    soluğum kesiliyor gibi.
    ciğerim kopmuş gibi oluyorum.
    oysa hissediyorsun yaşadığım duyguları
    "anne ben burdayım" dediğin anda
    tıpkı bugünkü gibi
    her kötü şey siliniyor aklımdan
    sadece sen oluyorsun dönen zamanda
    sadece seni hissediyorum o an.
    bugün,
    bugün bir başka dokunuyorsun sanki.
    o küçücük ellerin, ayakların
    özlüyorsun biliyorum
    özlüyorum sende biliyorsun.
    hemde çok.
    seni çok seviyorum bebeğim.

işte bebeğim bu şiiri yazdığımda henüz 24 haftalıktın. Şimdi 30 haftalıksın neredeyse.
    bütün hazırlıkları erken mi başladık bitirdik bilmiyorum ama seni öyle özlemle bekliyoruz ki.
    su damlası kadar berrak, hayatıma düşen en güzel şeysin sen. En umutsuz anımızda varlığını hissetmek öyle inanılmaz geldi ki,
    tüm mutluluklar eminim ki seni kucağıma aldığımda sönük kalacak.
    evet bebeğim annenin hiç bebeklik fotoğrafı yokken senin hem fotoğrafların hemde sana yazılmış şiir ve mektupların oldu.
    karnımda gezindikçe karnımı öpesim geliyor; o zaman diyorum ışığım güzel kızım meleğim dayan az kaldı diyorum.
    canımıniçi biricik bebeğim, ışığım,
    SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN BEN BEN OLDUM.
    SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN YENİDEN DOĞDUM BEN
    SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN BEN VE BABAN BİZ OLDUK….
    VE SEN BU DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇTIĞINDA İŞTE O ZAMAN BİZ GERÇEK AİLE OLACAĞIZ.
    İŞTE O ZAMAN SEN BEN VE BABAN HEP BİZ OLACAĞIZ.
    Seni hep sevecek hep koruyacağız. Belki sevgimiz şımartacak belki üzecek. Ama ben seni ölümüne seveceğim.
    (allah seni sağ salim kucağımıza almayı nasib etsin)
    ışığım
    seni seven annenden sana bir hatıra…

:llama:

NUTA ve *Melek* bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    öfffffffffff duygulandım fena yaaa ne güzel anlatmış :18:

doğmamiŞ bebeğe bir mektup.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babadan bebeğine mektup

Babadan bebeğine mektup

bebege mektup babadan bebeğine mektup anne karnındaki bebeğin babasına mektubu anne karnından babaya Sevgili değerli kızım hoş geldin bu aleme seni tebrik ediyorum. Benim baba olmama vesile oldun. Babalık nasıl bilmiyorum ama seninle öğreneceğim inşallah. Kızım sen bu dünyaya gelirken yâsin-i tebarekeyi okudum temennim seninde yasinlerle büyümendir yavrum. Birde bu nisan ayı öğreneceksin...
  2. bebeğime mektup

bebeğime mektup

Melekler bugünki konum hamiş melklere olsun hamiş meleklerimiz sizlerden bebeklerinize mektup yazmanızı istiyorum.
  3. Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

bebklerimize mektup.Meleklerim hepimiz bebeğimiz daha doğmadan ona bişeyler hissetmeye kendi kendimize bişeyler söylemeye başlarız bilmem bunu hiç kağıda döken oldumu içinizde ben hiç yapmadım yani foğmamış bebeğime mektup yazmadım şimdi düşünüyorumda keşek yazsaydım diyorum büyüdüğü zamn onlara işte daha doğmadan size yazdığım mektup diye bir annenin daha doğmamış bebeğine yazdığı mektup işte...
  4. Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Doğmamış bebekten güldüren mektup:) Müstakbel anne ve baba, Bir anlık zevk uğ...runa beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik. Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik. Fotoğraf makinesine...
  5. Engelli Bir Bebeğin Annesine Mektubu!

Engelli Bir Bebeğin Annesine Mektubu!

engelliler için duygusal yazı, engelliler için yazı, engelli bebeklerle ilgili yazı 3 Aralık Dünya engelliler günü olarak kutlanıyor. Aslında buna kutlama demek bana göre çok da doğru bir söz değil. Kimin başına ne geleceği hiç belli olmaz. Bazıları anne karnından engelli olarak doğar bazılarıda "bu benim başıma gelmez" diye baktığı bir olayla karşı karşıya gelip engelli olabilir....

Sayfayı Paylaş