gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Doğmamış Bebeğe Parti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

7,5 aylık hamile Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, önceki akşam doğacak bebekleri için Nişantaşı Leea'da bir davet verdi. [​IMG]

Öğle saatlerinde başlayan ve Altuğ'un yakın kız arkadaşlarının gelmesiyle başlayan davet, akşamüstü beylerin katılmasıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Doğmamış Bebeğe Parti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar altuğ atacan doğmamış bebeğine deniz seki dinletiyor.

Pınar altuğ atacan doğmamış bebeğine deniz seki dinletiyor.

pınar altuğ atacan facebook pınar altuğ facebook 'DENİZ'İN SESİNE ALIŞTI' İkinci kez anne olmaya hazırlanan Demet Kutluay, kendisi gibi hamile Pınar Altuğ’un televizyon programına konuk oldu. İki anne adayı program boyunca bebeklerini ağızlarından düşürmedi. İkinci kez anne olacak olan Demet Şener’den 10 hafta önde olduğunu söyleyen Altuğ, bebeğine Deniz Seki’nin şarkılarını...
  2. Doğmamış bebekten mektup

Doğmamış bebekten mektup

doğmamış bebekten mektup doğmamış bebeğe mektup bebekten babaya babaya bebeğin babasına mektubu DOĞMAMIŞ BEBEKTEN MEKTUP (okurken gözyaşalrımı tutamadım) Sevgili anneciğim, Henüz beni görmediğini biliyorum. Aynı zamanda ne kadar merak ettiğini de… Aslında bende seni merak ediyorum. Seninle ilgili bazı konularda fikir sahibi oldum diyebilirim. Ne yersin, ne içersin biliyorum çünkü...
  3. Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

bebklerimize mektup.Meleklerim hepimiz bebeğimiz daha doğmadan ona bişeyler hissetmeye kendi kendimize bişeyler söylemeye başlarız bilmem bunu hiç kağıda döken oldumu içinizde ben hiç yapmadım yani foğmamış bebeğime mektup yazmadım şimdi düşünüyorumda keşek yazsaydım diyorum büyüdüğü zamn onlara işte daha doğmadan size yazdığım mektup diye bir annenin daha doğmamış bebeğine yazdığı mektup işte...
  4. Doğmamış Bebeğin Haline Bakın :D:D

Doğmamış Bebeğin Haline Bakın :D:D

komik resimler komik fotolar Bana çok komik geldi, umarım fotoşop değildir, bebeğe bakın zamane çouğu işte hahaha
  5. Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Doğmamış bebekten güldüren mektup:) Müstakbel anne ve baba, Bir anlık zevk uğ...runa beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik. Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik. Fotoğraf makinesine...

Sayfayı Paylaş