gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Doğmamış bebekten güldüren mektup:) Müstakbel anne ve baba,

Bir anlık zevk uğ...runa beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.

Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik.

Fotoğraf makinesine benzeyen birseylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz. Güç bela sakladığım ppimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismi koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golfettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince, sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere. Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Neler yapacam size...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari..

attga, GüneşVeAy, gonca 16 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha süperrrrr bayıldım valla :D :D

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    ay sule gülmekten kırıldım ya çok komik :haha:hahaha

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben öyle valla okudum bayıldım gülmekten sizlerle de payşalşmak istedim hahaha

tatlı bela bunu beğendi.
  5. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    iyi yapmışsın tatlım sağol paylaşımın için güldürdün bizi allahda seni güldürsün

Asena_Sule bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    amin canımmmm inaşşlah hepimizin yüzü güler..

7. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha şulem çok güldüm ya bu bi tane böyle diyorsa benim ikizler ne diyor içerde kim bilir :)

Asena_Sule ve unıca bunu beğendi.
  8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    güneşim seninkiler yakında kavgaya başlarlar hele biri kız biri erkekse odaın rengi için bile kavga ederler yok mavi olacak yok pembe hahaha ne güzel yaaa hahaha

GüneşVeAy bunu beğendi.
  9. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Ay onların kavgaları olacak birde bakalım cinsiyetleri ney iki erkek olsa daha az kavga olur bence ama bakalim güleriz kavgalarina :))

Asena_Sule bunu beğendi.
  10. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    koptum valla ellerine sağlık

Asena_Sule bunu beğendi.
Doğmamış bebekten güldüren mektup:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğmamış meleklerınıze mektup yazın.

doğmamış meleklerınıze mektup yazın.

kürtaj olan bebeğin mektubu video BebeĞİm Benİm , Olurda Hanİ BİrgÜn Bana Gelİrsen Avazim Çikana Kadar BaĞirip Herkeze Duyuracam .annee Oluyorum ,bebeĞİm Gelİyor.anneme Haber VereceĞİm ''anne Bende Anne Oluyorum'' Dİye. Sonra İkİ Yildir Senİ Bikmadan Beklİyen Babana Haber VereceĞİm SÜprİzler Yaparak.kİm Bİlİr Belkİ AĞliyacaĞim Ama Mutlulukdan Olacak BebeĞİm.bu Sefer Goz YaŞlarim YanaĞimi...
  2. Doğmamış Bebeğe Parti

Doğmamış Bebeğe Parti

7,5 aylık hamile Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, önceki akşam doğacak bebekleri için Nişantaşı Leea'da bir davet verdi. Öğle saatlerinde başlayan ve Altuğ'un yakın kız arkadaşlarının gelmesiyle başlayan davet, akşamüstü beylerin katılmasıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.
  3. doğmamış çocuğa mektup..!!!!

doğmamış çocuğa mektup..!!!!

doğmamış bebeğe mektup doğacak bebeğime mektup yeni doğacak bebeğe çocuğa DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA MEKTUP “Hayat öylesine güç bir çaba ki çocuk . Her gün yeni baştan başlayan bir savaş… Mutluluk anları ise kısacık kesitler , sonradan bedelleri acıyla , fazlasıyla ödenen …” “Çoğu kez hemen hemen her zaman yenilgiye uğrayacaksın . Ama cesaretini yitirmemelisin . Savaşmak kazanmaktan çok daha iyi...
  4. Doğmamış bebekten mektup

Doğmamış bebekten mektup

doğmamış bebekten mektup doğmamış bebeğe mektup bebekten babaya babaya bebeğin babasına mektubu DOĞMAMIŞ BEBEKTEN MEKTUP (okurken gözyaşalrımı tutamadım) Sevgili anneciğim, Henüz beni görmediğini biliyorum. Aynı zamanda ne kadar merak ettiğini de… Aslında bende seni merak ediyorum. Seninle ilgili bazı konularda fikir sahibi oldum diyebilirim. Ne yersin, ne içersin biliyorum çünkü...
  5. Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

Bir annenin doğmamış bebeğine yazdığı mektup

bebklerimize mektup.Meleklerim hepimiz bebeğimiz daha doğmadan ona bişeyler hissetmeye kendi kendimize bişeyler söylemeye başlarız bilmem bunu hiç kağıda döken oldumu içinizde ben hiç yapmadım yani foğmamış bebeğime mektup yazmadım şimdi düşünüyorumda keşek yazsaydım diyorum büyüdüğü zamn onlara işte daha doğmadan size yazdığım mektup diye bir annenin daha doğmamış bebeğine yazdığı mektup işte...

Sayfayı Paylaş