gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

dogo argentino

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dogo argentino

paylaşım için sağol canım

dogo argentino konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogo Argentino Cinsi

Dogo Argentino Cinsi

dogo argentino domuz avı dogo arjantin bakımı argentino bakımı 1920 lerde Arjantinli Antonio ve Agustin Nores Martines kardeşler tarafından, yaban domuzu avı için yaratılmışlardır. Cordoba, Pointer, Boxer, Danua, Bullterrier, Bulldog, İrlanda Kurt Tazısı, Dogue de Bordeux, Pirene Dağ Köpeği, İspanyol Mastiff köpeklerinin karışımıdır. İyi bir avcı ve bekçi köpekleridir. Atletiktir. Yumuşak...
  2. Dogo Arjantin Özellikleri

Dogo Arjantin Özellikleri

doğu arjantin köpeği dogu arjantin köpekleri dogo özellikleri dogo özellikleri Dogo Arjantin Temel Özellikleri DogoArjantin, atletik görünümlü, kaslı yapıda ve orta boyutlarda birırktır. İyi bir bekçi köpeğidir. Ailesine bağlı olan bu ırk oldukçaakıllı ve oyuncudur. çocuklarla ve tüm aile fertleri ile iyi anlaşır,öpülmekten ve kucaklanmaktan hoşlanır. İyi bir eğitim ve...
  3. dogo argentino köpek alacağım

dogo argentino köpek alacağım

ARkadaşlarım evinde hayvan besleyenlerdenim bayılıyorum hayvanlara özellikle köpüşlere. Bana dogo argentino resimleri ve bu köpüşler hakkında bilgiyi nerede bulacağımı söylermisiniz lütfen.
  4. Dogo Argentino Kopeginin Ozellikleri

Dogo Argentino Kopeginin Ozellikleri

dogo arjantin dogo argentino argentino özellikleri dogo argentina, arjantin, dogo, kopek cinsi, ozellikleri konusu burada melekler Sevgili Melekler, Dogo Argentino cinsi kopeklerin ozelliklerine hep birlikte goz atalim; Temel Özellikleri Dogo Arjantin, atletik görünümlü, kaslı yapıda ve orta boyutlarda bir ırktır. İyi bir bekçi köpeğidir. Ailesine bağlı olan bu ırk oldukça akıllı...
  5. Dogo Argentino

Dogo Argentino

dogo argentino, fiyatları, dövüşleri, vs puma, vs kangal, özellikleri, vs pitbull, bakımı, beslenemek, hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar Bende bir köpek almak istiyorum ama dogo argentino gibi dövüşçü bir köpek beni aşar diye düşünüyorum:) Atletik vce güçlü yapısı ile dogo argentino ırkı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri, bu makalemizde sunuyoruz Melek'ler....

Sayfayı Paylaş