gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

doğradığınız malzemenin ağırlığını görebiliyorsunuz.

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

doğradığınız malzemenin ağırlığını görebiliyorsunuz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisan ağırlığı

Lisan ağırlığı

Rüyada medh ve zemmetmekten lisaninin aciz kaldigini gören kimsenin, mahkemesi varsa, delil getirmekten aciz kalir ve düsmani tarafindan maglup edilir. Eger mahkemesi yoksa, fakirlikten dolayi halka yük olarak kendisi de yetim kalir
  2. Yeni Doğan Bebeğin Ağırlığı

Yeni Doğan Bebeğin Ağırlığı

37 haftalık doğan bebekler 38 haftalık doğan bebekler 30 bebek 30 bebek görüntüleri 37 görüntüsü BEBEĞİN AĞIRLIĞI Her bebekte farklılık göstermekle birlikte ortalama bebek ağırlığı 3.4 kg.' dır. Erkek bebeklerin ağırlığılığı kız bebeklere göre biraz daha fazladır. Ağır bebekler: 4.5 kg. Üzerinde doğum ağırlığı olan bebekler normalden ağır olarak kabul edilirler. Ama bilinenin aksine bu...
  3. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  4. dünyanın ağırlığını soracağım

dünyanın ağırlığını soracağım

Hiç soran oldumu bilmiyorum ama ben dünyanın ağırlığını soracağım.Var mı böyle bir ölçüm.Bence vardır :)
  5. Ağırlık Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Ağırlık Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

ağırlık çalışmanın yararları, ağırlık kaldırmanın faydaları, ağırlık kaldırmak Sevgili melekler, spor yapıyorsanız ağırlık kaldırmaktan da korkmayın. Zannetmeyinki dambıl çalışması yaptığınızda herkül gibi üçgen bir vücuda sahip olacaksınız. Ağırlık kaldırmak sadece erkeklere özgü bir spor değildir. Bilakis ağırlık kaldırmak sizi hayallerinizdeki vücuda ulaştıracak, sağlıklı ve zinde bir...

Sayfayı Paylaş