gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Doğru erkeği bekleyen kadın:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

doğru erkeği bekleyen kadın doğru kadını bekleyen erkek erkeği kadının hali ideal kadın [​IMG] Y O R U M S U Z:n028:

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Doğru erkeği bekleyen kadın:)
    :hhh:Zavallım vah vaahh.

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Doğru erkeği bekleyen kadın:)

dekoltesi muhteşem yanlız :D

Doğru erkeği bekleyen kadın:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğru erkek doğru kadın....

Doğru erkek doğru kadın....

Birkaç yıl önce bir uçak yolculuğu sırasında yanımdaki koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark ettim. O anda yorum yapmaktan kendimi alamadım. 'Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız dedim ' Adam bunun üzerine bana dönerek ; 'yanlış kadınla evlendim de ondan' diye karşılık verdi. Ziglar bu anıyı okuyuculara aktardıktan sonra aklımıza gelmeyen...
  2. Kadın tiryakileri bekleyen tehlike !

Kadın tiryakileri bekleyen tehlike !

Sigara içen kadınlarda stres, iştah kaybı gibi problemler görülüyor... Sigara içen kadınlarda magnezyum eksikliğiyle birlikte sinirlilik, uyumsuzluk ve iştah kaybı gibi ciddi sorunlar görülürken; adet öncesi gerilimi de artıyor. Sigaranın zararları saymakla bitmez... İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği şefi Doç. Dr. Melahat Dönmez Kesim de,...
  3. doğru kadın-doğru adam

doğru kadın-doğru adam

ben büyük bir zevkle okudum umarım sizde beğenirsiniz bu hikayeyi:):) ders çıkartılacak bir konu aslında :) Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz; "Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız!" Adam bunun üzerine; "Yanlış kadınla evlendim de ondan!" diye...
  4. Mükemmel erkeği bekleyen kadının sonu :)

Mükemmel erkeği bekleyen kadının sonu :)

ah ahhhhh demek ki çok beklicez :piha::piha:

Sayfayı Paylaş