gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Dogru erkek...

Konu, 'Çöplük' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Kadinin biri kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis,

kadin lambayi kumlarin içinden çikarmis,ovalamis.
    Lambadan cin çikmis ve;

-''Sadece bir dilek hakkin var, iyi düsün öyle dile'' demis.
    Kadin hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çikararak
    :

-''Bütün dünyada zulmün, savasin, açligin bitmesini istiyorum.

Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun?

Bu ülkelerin birbiriyle savasmayi birakmasini,
    her yere barisin gelmesini diliyorum'' diyivermis.
    Cin haritaya bakmis ve dehsetle;

-''Tanri askina Kadin! Bu ülkeler binlerce yildir savasiyorlar.
    Tamam isimde iyiyim ama o kadar da degil!
    Bunu yapilabilecegimi sanmiyorum.
    Baska bir dilekte bulun'' diye bagirmis.
    Kadin birkaç dakika düsünmüs ve ;

- ''Hayatim boyunca dogru bir erkek bulamadim.
    Bilirsin; hem ince düsünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eglenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum'' demis.

Cin derin derin bir iç çekmis:
    -Uzat su kahrolasi haritayi..!

:piha::piha::piha:

2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bir erkek bulmak dünyanın en zor iş yani....

Dogru erkek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dogru dokunus

dogru dokunus

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dogru ifade

Dogru ifade

kendini doğru ifade etmenin yolları Bütün RUHSAL ÖĞRETİLERİN temelinde ‘KENDİNİ DOĞRU’ ifade edebilmek vardır. Giysilerimizden yaşadığımız ortama, yaptığımız işten bireysel ilişkilere kadar hemen her alanda görünen tek bir gerçek var, bireyin kendisi. Ürettiğimiz, sunduğumuz her şeyin içinde biz varız. Seçimlerimizin tümü aslında kendimizi ifade ediş biçimimizin birer yansıması. Kendimizi...
  3. aksesuarlarla dogru ev dekoru

aksesuarlarla dogru ev dekoru

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve farklı aksesuarlar...
  4. Dogru bildigimiz yanlislar....

Dogru bildigimiz yanlislar....

İnternet, gazete ve dergilerdeki yazılar, beslenme ve diyet hakkında önerilerle dolu. Peki bu bilgilerin ne kadarı yanlış, ne kadarı doğru? İşte, en sık karşılaşılan bilgiler ve doğru bildiğimiz yanlışlar. Beslenme ve Diyet Uzmanı Esra Kurtuluş, en çok sorulan soruları yanıtlarken, doğru olduğunu sandığımız yanlışları da düzeltiyor. Ekmeğimizi kızartmak veya kurutarak gevrek haline getirmek...
  5. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...

Sayfayı Paylaş