gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğru göz makyajıyla daha çekici görünün

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doğru göz makyajı çekici göz makyajı

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda güzelliğin anahtarı oaln güzel bir yüzün başrol oyuncusu olan göz güzelliği hakkında sizlere bilmeniz gereken muhteşem bilgileri aktaracağız. Doğru göz makyajıyla, gözlerinizi çekici kılmanızı sağlayacak sizi daha da güzel kılacak göz makyajı bilgileri işte!

1. Kusursuz bir yüz

Gözleriniz ne kadar harika olursa olsun; mor göz altı halkaları ve kusurların öne çıktığı cilt gözlerinizi geride bırakır. Cildinize uygun fondöteni seçin. Beyaz yerine, ten rengi kapatıcılar tercih edin.

2. Doğru gölgeleri seçin

Dumanlı göz makyajı için; gri ve nci tonlarında far tercih edin. Dumanlı göz makyajı bakışlarınızı çekici kılar. Kahverengi, siyah tonlarında far ve kalemleri, daha açık gri ve inci rengiyle birleştirin.

3. Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır?

Çikolata tonları veya gri tonlarında farkları göz kapağınıza sürün. Her yerine sürdüğünüze emin olun. Ancak çok kalın şekilde sürmeyin. Hafif hafif sürmeye dikkat edin. Gölgeleri yapmak için yumuşak bir far fırçası seçin ve koyu farı kirpik diplerinize yayın.

4. Göz kalemi

Koyu kahverengi veya siyah göz kalemi kullanın. Göz içlerinize, kirpik diplerinizden başlayarak sürün.

5. Yoğunlaştırın

Gözleriniz büyük ise göz kapağınızın içine ve dışına, kahverengi veya siyah göz kalemi sürerek küçültebilir. Kuyruklu çekersenizde küçük gözleri büyütmüş olursunuz.

6. Aydınlatın

Gözün iç köşesine ve kaşların altına fildişi tonlarında veya bej tonlarında ışıltılar ekleyin. Buraya uyguladığınız farlar, gözlerinizi aydınlatacak. Son olarak da maskara uygulayarak kirpiklerinizi belirginleştirin.

Doğru göz makyajıyla daha çekici görünün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İri Gözlüler Daha Çekici (benim gözlerim yanee)

İri Gözlüler Daha Çekici (benim gözlerim yanee)

iri gözlüler İri Gözlüler Daha Çekici Yaşar Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Romantik İlişkiler ve Çekicilik’ konulu konferansta aşk kavramı ve bağlılık konularını ele alan Yaşar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Psikolog Yrd. Doç. Dr. Berrin Özyurt, iri göz, göz ve saç renginin çekiciliği attıran özellikler olduğunu söyledi. Sağlıklı bağlanma süreci aşk için önemli Özyurt, öğrencileri aşk...
  2. Çekici Kedi Gözü Makyajı

Çekici Kedi Gözü Makyajı

kedi gözü makyajı kedi göz makyajı video gözü video siyah göz Kimimiz doğuştan çekici gözlere sahibizdir ama kimimizinde çekici gözlere sahip olması için makyaj yapması ve makyajda doğru teknikleri kullanması gerekir...Ama kedi gözleri gibi gözlere sahip olmak sandığınızdan daha kolaydır...Sizin için verilen ipuçlarını uygulayarak çekici kedi gibi gözlere sahip olabilirsiniz :tik: Çekici...
  3. Çekici başıkların sırrı doğru makyaj

Çekici başıkların sırrı doğru makyaj

Bakışlarınızla karşınızdaki kişinin başını döndürmek ve baktığınız her yeri etkilemek ister misiniz diye soracaktım ki, sormuyorum:D:D Çünkü cevabın "evet!!!" olduğunu biliyorum :D:D Lafı daha fazla uzatmadan, sizlere bakışlarınıza anlam ve çekicilik katacak makyaj tüyolarını sunuyorum Melek'ler:) Kaşlar Kaşlarınıza kendi kendinize biçim vermek istemiyorsanız, profesyonel olarak...
  4. Doğru Göz Makyajı Yapımı

Doğru Göz Makyajı Yapımı

Göz makyajı, nasıl yapılır, malzemeleri, hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Göz makyajına oldukça önem veririz, bu doğrultuda göz makyajı yapımı ve kullanılması gereken malzemeler yazımızda melekler. İlk adım göz kapakları.. Göz kapaklarınıza far ile hafif ve aydınlık bir gölge vererek işe başlayın. Gölge yaparken dikkat edilecek şey doğru renk seçimi... Göz kapağınızın...
  5. Doğru makyajla daha genç görünün!

Doğru makyajla daha genç görünün!

doğru makyaj hileleri genç gösteren makyaj teknikleri 30 geçen her kadın da yaş kompleksi yavaş yavaş kendini göstermeye başlar ve genç görünmek için bir çok hileler dener. Kimi giyim tarzıyla, kimi makyajıyla, kimi saçıyla, kimi estetik operasyonlarla... Biz de bu yazımızda genç görünmek için doğru makyaj hilelerini ele alıyor ve sizlere bu konuda bilgiler aktarıyoruz Melek'ler. Yanlış...

Sayfayı Paylaş