gebe
  1. ~NuuR~

~NuuR~ Forum Okuru

DOĞRU İNSANI BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR??

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında ~NuuR~ tarafından paylaşıldı.

Doğru insan kimse neye göre nasıl bileceksek......?

2. ~NuuR~

~NuuR~ Forum Okuru

Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Şimdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra?::s

3. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    melekler öyle demeyin karşınıza çıkınca anlıycaksınııızz tuhaf ama hemen hissediyosun o anda

4. buyurpasam

buyurpasam Forum Okuru

Çünkü bu devirde artık herkes gerçek yüzünü gizliyor :/

DOĞRU İNSANI BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Kadar Zormuş

Ne Kadar Zormuş

Sanki bir geçmişimiz varmış gibi.. Ummak ve unutmak Ne kadar da zormuş.. Her adını duyduğumda Hala garip bir sevinçle gülerken, Ne kadar da zor fırlatıp atmak seni kalbimden.. Şimdi unutmaya çalışırken seni Artık kalbimin bir parçası olduğunu bilmek Ne kadar da zormuş.. Ne kadar da zormuş sen tam yanımdayken Özlemek her zerreni.. Ne kadar da zormuş atabilmek...
  2. ütü yapmak bu kadarda zor degilmiş be:)

ütü yapmak bu kadarda zor degilmiş be:)

pantolon nasıl ütülenir dantel nasıl ütülenir sprey kola keten pantolon çarşaf Ütü Yapmak Bir gömlek ya da elbisenin önce yakalarını, manşetlerini, fırfırlarını, kollarını ütüleyin, sonra bedenini, böylece diğer zaman kaybettirici işlerle uğraşırken tekrar kırışmazlar Ütü yapmadan önce, her bir parçayı çekip düzeltin. Ütü masasının yakınında hem ütülenmiş hem ütü`lenmemiş eşyalar için yer...
  3. insanın değeri ne kadar ediyor?

insanın değeri ne kadar ediyor?

insan değeri ile ilgili yazılar Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın değeri komik denecek kadar düşük olup âdeta sudan ucuzdur. Çünkü vücudumuzda yedi kalıp sabun üretebilecek kadar yağ, orta boy bir çivi yapacak kadar demir, ancak bir kahve fincanını dolduracak kadar şeker, küçük bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç, iki bin kibriti yakacak, ya da ufak bir topun atımına yetecek...
  4. para bir insanı ancak bu kadar değiştirir....

para bir insanı ancak bu kadar değiştirir....

para bir insanı ancak böyle değiştirir..oysaki önceden böyle değildi:(:(:( * * * * * * * * * * * * * * hahahaha

Sayfayı Paylaş