gebe
  1. berna

berna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

doğrumu yaptım bilmiyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında berna tarafından paylaşıldı.

ben evime eşimin yanına geri geldim çocuğum için doğumumu yapıp ondan sonra herşeye karar vericem eşim çalışmıyo ve benide annesinin yanına göndermek istiyo çalışmadığı için annesi eskişehirde yaşıyo gitmek istemiyorum doğumumu evimde ailemin yanında yapmak istiyorum ama mecburen kabul edicem galiba yapıcak başka birşeyim yok şuanda annemlere yük olmak istemiyorum....

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: doğrumu yaptım bilmiyorum
    Canım öncelikle hakkında hayırlısının olmasını diliyorum doğum yapan kişi önce yanında eşinin sonrada kendi annesinin olmasını ister çünkü çok duygusal vede doğumdan dolayı çok yorgun olursun bu durumda en çok annneye ihtiyaç duyarsın başkasının evinde annen yeteri kadar ilgilenemez ona zorluk olur bence doğumunu annende yap ben iki doğumumuda annemde yaptım hiçde pişman deyilim senin şu durumda sadece bebeğini düşünmen gerek iyi düşün canım bebeğin için en iyisini yap sevgilerimle...

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım bende eskişehirdenim... bencede annen yanında olması lazım ama genede kesın bırsey ben dıyemıyorum canım. gurbet kusunun dedıgı gıbı sen bebişi düsün hayırlısı neyse o olsun bıtanem

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım..bakımın nerde ıyı olacak?esınle ılk bunu konus bence..sole annenın durumları ıyıyse kaynannanıda cagır derım..karars enın bebegını dusun o san doğru yolu gosterecektır...simdi hayırlı olsun tatlım

5. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende eskişehirdeyim bencede en güzel kararı gene sen vericeksin doğuracak olan sıkıntıyı çekecek olan sensin nerde rahat edersen orda ol bu sen yada eşinin kararı olmamalaı evladınızı düşünerek en doğru kararı alın şimdiden geçmiş olsun

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hakkında hayırlısı olsun

doğrumu yaptım bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  2. iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

selam kızlar..ben 3 yıllık ewliyim kaynanamla yakın ama ayrı binalarda oturuyoruzz...kaynamAmın yan komşusu bi kadın var kocası yurtdışına çalışmaya gittiğinden beri kaynanamın evnden çıkmıo..bizimle çok samimiydi bizde onu sewmiştik..bütün dertlerimizi ona anlatıoduk..bana geliodu kız kaynanan ni,e sana şunu dedi bunu dedi ağzımdan laf alıodu...kaynanamı kötülüodu onlar nasıl insanlar şöyle...
  3. Doğrumu

Doğrumu

Merhaba ,bu denediğiniz şeyi bende yapmaya çalışdım ilk etapda boşdu ama baya yukarı çıkınca bişeyin ucuna dokundum ama belirsiz.Yapamadım sanırım tam anlamıyla.Biraz daha bilgi verebilirmisiniz.Benimde regli dönemim geçti 35.gün bugün...
  4. Güneş lekeleriyle başım dertte ne yapsam bilmiyorum....

Güneş lekeleriyle başım dertte ne yapsam bilmiyorum....

Merhaba melekler, son 5-6 yıldır çok ciddi bir leke sorunum başladı. sürekli koruyuculu güneş kremleri ve fondotenler kullanmama rağmen giderek daha geniş bir alana yayılmaya devam ediyorlar. Öyle ki artık fondoten sürmeden sokağa çıkamaz oldum. Yazın sürekli şapka ile geziyorum, mümkün olduğunca güneşten kaçıyorum. Peki yok mu bunun bir çözümü? Kimyasal hiçbir ürün kullanmak istemiyorum...
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş