gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğrumu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ,bu denediğiniz şeyi bende yapmaya çalışdım ilk etapda boşdu ama baya yukarı çıkınca bişeyin ucuna dokundum ama belirsiz.Yapamadım sanırım tam anlamıyla.Biraz daha bilgi verebilirmisiniz.Benimde regli dönemim geçti 35.gün bugün...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Mesajınızı ilgili konuya yazarsanız, size meleklerimiz yardımcı olacaktır. :)

Doğrumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğrumu yaptım bilmiyorum

doğrumu yaptım bilmiyorum

ben evime eşimin yanına geri geldim çocuğum için doğumumu yapıp ondan sonra herşeye karar vericem eşim çalışmıyo ve benide annesinin yanına göndermek istiyo çalışmadığı için annesi eskişehirde yaşıyo gitmek istemiyorum doğumumu evimde ailemin yanında yapmak istiyorum ama mecburen kabul edicem galiba yapıcak başka birşeyim yok şuanda annemlere yük olmak istemiyorum....
  2. Salata İle Bildikleriniz Doğrumu

Salata İle Bildikleriniz Doğrumu

Salatalar çok sağlıklı hemde lezzetlidir ama biz salataları genelde form tutmak vve kilo vermek istediğimiz zaman tercih ederiz.... Peki kızlar salatayla ilgili bildiklerinizin doğru olup olmadığını kontrol etmeye hazır mısınız? İşte mitler... MİT 1: Salata, hamburgere göre her zaman daha az kalorilidir. Bu tamamen yanlış bir bilgi. Salatanın üzerine eklenen soslar oldukça yüksek...
  3. yaptıgım sizce doğrumu

yaptıgım sizce doğrumu

8 aydır süren bir ilişkim vardı erkek arkadasımla askerden geldikten sonra tanıştık ve hersey cok hızlı gelişti ve ben ona cok cabuk bağlandım oda bana cok cabuk bağlandı Hersey cok güzedi ilk başlarda daha 15.günlükken ilişkimiz face şifresini istedim ve verdi facedeki mesajlarını okudum öyle cok yaptıgı capkınlıklar yoktu olsada gecmişte oldugu için kurcalamadım ama gözüme bir kız takıldı...
  4. Gebelikte Bebeğin Hıçkırması doğrumu

Gebelikte Bebeğin Hıçkırması doğrumu

Gebelikte Bebeğin Hıçkırması oluyormuş sizce anne karnında ki bebek hıçkırır mı yani bunu biliyor musunuz doğrumu bu? Şayet doğruysa lütfen bu konu hakkında beni aydınlatın ve bilgi verin kızlar:)
  5. Allahı sorgulamak doğrumudur?

Allahı sorgulamak doğrumudur?

Sual: Müslümanların dediği gibi, Allah'ın her şeye gücü yetiyorsa, adaletli ve merhametli ise, ne diye günahsız çocukları, suçsuz insanları aç bırakıyor, deprem gibi sebeplerle öldürüyor? Bunlara ve kötülüklere niye mani olmuyor? Bir toplumda her çeşit insan var. Niye insanları eşit yaratmıyor? CEVAP Burada beş sorgulama var: Allah her şeye güç yetirir mi? Adaletli mi? Merhametli mi?...

Sayfayı Paylaş