gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Doğtaş exclusive yatak odasındaki estetik tasarımı gördünüz mü?

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Elit ceviz renginin hakim olduğu bir yatak odası takımına sahip olmak istemez misiniz? Ses önleyici ve menteşe sisteminde çarpma önleyici tasarımı ile beğeni toplayan exclusive yatak odası takımı Doğtaş Mobilyalarında sizleri bekliyor. Fren ve stop ayarlı çekmece rayları kullanışlı ve fonksiyonelliği bakımından tutulur model bir yatak odası takımı arayışı içinde olanlar için vazgeçilmez olacaktır. Dokunmatik ışık fonksiyonu bulunan karyola başucu dolap bölmelerini aydınlatıcı göreve bürünmüştür. Karyola etrafındaki çarpmaları önleyici özelliği de vardır. Bay ve bayanlar için özel aksesuar bölmeleri ile beğenilen gardırop tasarımı sürgülü ve normal kapı bileşimi ile farklı bir görünüme kavuşmaktadır. Boy aynası bulunan orta dolap kapağı 180 derece açılabilir fonksiyonel özelliğindedir. Özel çekmece kulpları ile tasarımda istediğinizi veren bu yatak odası takımı çamaşırlık, komodin, makyaj masası, karyola ve dolap modülleri ile sadece 7695 TL olup 7 yıl garantili bir takımdır. 42_Exclusive1.yo.jpg 42_Exclusive3.yo.jpg 42_exclusiveyatakdekupe.jpg.jpg dogtas_exclusive_rize_exclusive_yatak_odasi_takimi_40477.jpg Doğtaş-Exclusive-Yatak-Odası-Takımı1.jpg

Doğtaş exclusive yatak odasındaki estetik tasarımı gördünüz mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Doğtaş Yatak Odası Modelleri Selam kızlar yatak odamı yenileyecem bu sefer doğtaş almayı düşünüyorum bu yüzden bana doğtaşın yeni modellerini sunmanızı istiyorum
  2. Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Doğtaş Yatak Odası Modelleri

En Modern Yatak Odası Takımları Yeni Sezon Doğtaş Yatak Odası Takımı Modelleri 2014 Doğtaş Yatak Odası Takımları Yatak odası dekorasyonlarına önem veren biri olarak sizlerin istediğiniz en modern yatak odası dekorasyonlarını yaratmanız için bugün sizlerle Doğtaş yatak odası modellerini paylaşmak istiyorum. Tam bir tasarım harikası olan bu yatak odası modellerini gördüğünüz zaman...
  3. Retro 70s yatak odası takımını gördünüz mü?

Retro 70s yatak odası takımını gördünüz mü?

Ahşap malzeme kullanımının yoğun olduğu bir yatak odası takımına sahip olmak istemez misiniz? Sacramento meşe ve soft beyaz renklerinden yararlanarak elde edilen bu yatak odası takımı ahşap ayak yapısı ile sıcak görünümlü bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz. Özel kulp kullanımı ile 70'lerin modasını hissetmenize yardımcı olacak olan retro 70s yatak odası takımı farklı görünümler...
  4. İstikbal'in Resital Yatak Odası Takımını Gördünüz Mü?

İstikbal'in Resital Yatak Odası Takımını Gördünüz Mü?

Şık bir yatak odası takımı ile yatak odası dekorasyon değişiminizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Gardırop kapak çerçevesinde geniş profiller yer almaktadır. Bu kapak ortasında yer alan dekoratif figür yatak odasına zengin görünüm kazandıran en önemli ayrıntıdır. Temizliğe önem veren bir eşiniz varsa yerden yüksek ayak yapısı bulunan yatak odası takımı ile ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz....
  5. Yatak odası nişlerini gördünüz mü?

Yatak odası nişlerini gördünüz mü?

Yatak odası dekorasyonlarınızı en anlamlı şekilde gerçekleştirmenize rehberlik edecek olan yatak odası niş modelleri ile tanışmaya hazır mısınız? Bu yazımda sizlerle yatak odası dekorasyonlarınızı yeni baştan yaratacak olanları düşünerek harika bir seçim olacak olan yatak odası niş modellerinden bahsetmek istiyorum. Birçok kişi yatak odası niş modeli tercihi ile yatak odasında ayrı bir...

Sayfayı Paylaş