gebe
  1. elfidamm

elfidamm Forum Okuru

doğtaş koltuk takımı kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında elfidamm tarafından paylaşıldı.

doğtaş markasının koltuk takımını kullananlar nasıl memnun kaldınızmı bende salonum için bu markanın koltuk takımını düşünüyorum ama olumlu ve olumsuz kullanıcı yorumlarına bakarak son kararı verecem

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ocak 2015
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    7 yıldır kullanıyorum.Bu koltuklarla 3 kez ev taşıdım hala taş gibi çok memnunum tavsiye ederim

doğtaş koltuk takımı kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koltuk takımı

Koltuk takımı

kahverengi koltuk dekorasyonu kahverengi koltuk takımları Selam melekler üç aydır kendime salon için koltuk takımında karar veremedim mobilyalarım kahverengi camları siyah sandalyelerimin oturma yerleri krem ama asil bi salonum olsun istiyorum koltuk perde ve halılarda hangi renkleri seçmeliyim karar veremedim.Krem kırmızı konusunda bi fikrim var ama fazla mı iddialı olur.Önerilerinizi bekliyorum
  2. Puzzle koltuk takimi

Puzzle koltuk takimi

Puzzle koltuk takimlari çocuklar duymasın koltuk takımı çocuklar duymasındaki koltuk takımı Evini yenilemek isteyenler veya yeni evlenenler, bu Puzzle oturma grublari degsiklik ve cilginlik isteyenlere cok uygun. Yeni mobilya alacaginiza, herdefasinda ayni mobilyalarla salonunuzun havasini degise bilirsiniz. Adi üstünde Puzzle yap ve boz =)
  3. 2012 Doğtaş Salon Koltuk Takımları

2012 Doğtaş Salon Koltuk Takımları

doğtaş 2012 salon takımları doğtaş 2012 koltuk takımları Yeni evlenen, evlerinde bir değişiklik yapma zamanı gelmiş olan ya da artık koltuklarında hayır kalmayan sevgili melekler :) Mobilya sektörününü başarılı firmalarından biri olan Doğtaş 2012 koltuk takımları modelleriyle evlerinize yerleşmek için can atıyor. Size en yakın Doğtaş mobilya mağazasından ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi...
  4. doğtaş köşe takımı kullananlar

doğtaş köşe takımı kullananlar

selamlar doğtaşın köşe takımını almayı düşünüyorum aranızda kullanan varsa nasıl memnunmusunuz hangi modeli kullanıyorsunuz tavsiye edermisiniz kullananlar acaba memnun kaldımı
  5. Doğtaş Mobilya'nın Kaliteli Havana Salon Takımı

Doğtaş Mobilya'nın Kaliteli Havana Salon Takımı

Dar oda dekorasyonlarınızda son derece kaliteli görünüm zenginlikleri oluşturmanıza yardımcı olacak olan koltuk takımı olarak bilinen havana salon takımı odalarınızda yeni görünümlere yardımcı olacak seçenekler arasında yer almaktadır. Minimal ölçüleri ile oda dekorasyonlarınızı en kaliteli şekilde dekore etmenize yardımcı olacak olan salon takımı Doğtal Mobilya'nın en beğenilen mobilyaları...

Sayfayı Paylaş