gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir kızlar merak ediyorum lütfen o sözü yazın.

doğu medeniyetine özgü olan anlamında kullanılan söz nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sırası gelmişken anlamında kullanılan söz hangisidir

sırası gelmişken anlamında kullanılan söz hangisidir

sırası gelmişken anlamında kullanılan söz hangisidir lütfen yazın arkadaşlar
  2. Özgün İnsaf sözleri

Özgün İnsaf sözleri

Hayatımda ki tüm insafsızlar ve insafını hatırlaması gerekenler için sizden mümkünse Özgün İnsaf şarkısı sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  3. Atatürkün Muasır Medeniyet Sözü lazım bana

Atatürkün Muasır Medeniyet Sözü lazım bana

Arkadaşlar acil tarafından Atatürkün Muasır Medeniyet Sözü lazım bana Atatürkün Muasır Medeniyet Sözünü bilen varsa aranızda yazsın lütfen Atatürkün Muasır Medeniyet Sözünü
  4. Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları

Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları

Bu konu; Kan Tahlillerinde Kullanılan Kısaltmaların Anlamları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir kontrol ya da rahatsızlık sebebiyle yaptırdığımız kan tahlilini şöyle bir elimize alıp baktığımızda bir yığın kısaltma ve değer görürüz. Ancak normal değerlerin yazması sebebiyle hangi değerin düşük hangi değerin yüksek çıktığını anladığımız bu testlerde düşük ya da yüksek...
  5. Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri

Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri

Bu konu; Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alman arkadaşı olanlar, ya da Almanca pratik yapmak isteyenler için Türkçe anlamlarıyla birlikte Almanca doğum günü mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Glückwunsch zum Geburtstag! Doğum günün kutlu olsun! ich wünsche dir ein Leben,welches so heiss ist wie die...

Sayfayı Paylaş