Doğuda asker eşi olmak

b_demir

Yeni Üye
Üye
Doğuda asker eşi olmak
MRB bende jandarma uzman eşiyım 4 aylık evlıyız batıdan geldım dogu nedır bılmezdım burda ogrendım o kadar zorkı lojmanda kalıoruz ama cok soguk sımdı bırde tutdurdular 8 aylık gorev cıkardılar ve bende 1 aylık hamıleyım 8 ay boyunca esım olmayacak
bu nasıl bır sısztemdır ya bızlerede yazık asker esı olmak gercekten zor aksam mesaısı bıtı gelıcek dıe yemek hazırlıorum masayı kuruyorum sonra telefon calıoyor dıyorumkı herelde bır sey lazımmı dıye sorucak bırde ne duyayım ben gelemıyorum 1 haftalık goreve gıdıorum dıkkat et kendıne sımdı otur o ozenle hazırladıgın yemeklerı ye yıyebılıyorsan aılemden uzagım onların ozlemı burda özgurlugunun ıster ıstemez kısıtlanması bırde hamıleyım bır ınsan her gun aglarmı aglıyorum ıste lutfen bu devlet bızıde gorsun gecenın bır yarısı telefon calar hadı goreve suraya gıdıoruz kalkar ugurlarsın sarılırsın ona cunku hıc bır sey bellı degıl
korkuyosun kaybetmekten korkuyosun gelemez dıye korkuyosun goremıcem dıye korkuyosun sonra gecenın bır yarısı oturup yıne aglıyosun tek basınasın
zordur asker eşi olmak en az onun kadar kutsal bı ıs yaparsın beklemek kadar kotu bır sey yok rabbım hepsının yardımcısı olsun onları analarına babalarına bızlere cocuklarına bagıslasın yaradanım

Geri