gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğu'da dondurucu soğuklar başladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kar yağışının da görüldüğü Erzurum, Ardahan, Ağrı ve Kars'ta dondurucu soğuklar başladı. Erzurum'da, dün gece en düşük sıcaklık sıfırın altında 5 derece oldu.

Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisiyle dün yüksek kesimlerinde kar yağışı görülen Erzurum, Kars, Ardahan ve Ağrı'da, gece sıcaklık düştü. Kar kalınlığı yer yer 15- 20 santimetreye ulaşırken, sobalar, kaloriferler yakılmaya başlandı.

Gecenin en düşük sıcaklığı, sıfırın altında olmak üzere Erzurum'da 5, Ardahan'da 4, Ağrı'da 3 olarak ölçüldü. En düşük sıcaklık ise Kars'ta 0, Muş ve Erzincan'da 1, Iğdır'da 5 derece oldu.

Doğu'da dondurucu soğuklar başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğuk

Soğuk

Soğuk görmek ve üşümek yoksulluğa, Yaz mevsimi üşüdüğünü görmek güzel ve temiz elbiseye, hayırlı rızka, Donar derecede üşümek ve rüzgara tutulmak aşırı yoksulluğa, Soğuk mevsimde ' şiddetli soğuk' görmek bazen hiçbir şeye delalet etme; sair zamanlarda gööğük görmek yolcu için yolculuğu tamamalayamamaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Donmak, İşümek.)Kış mevsiminde ise koşulların normal...
  2. **doğu'da çocuk olmak**

**doğu'da çocuk olmak**

doğuda evlilik Yine ağlıyor, Yıldız bakışlı çocuklar, Hayattan vazgeçmişcesine, sanki yılların tüm yükü üzerlerinde... Emek vereceksin yarınların için Alın terin ile varacaksın ulaşmak istediğin yere Haksızlığa boyun eğmeyip Zulüm edene baş kaldıracaksın...! Dört elle sarılacaksın emeğine Okuyacaksın... İnsanı, insanlığı öğreneceksin Bileceksin, seni beni...ve geçmişini......
  3. Doğu'da Vaazlarda Kürtçe Verilsin

Doğu'da Vaazlarda Kürtçe Verilsin

Can Paker'in başkanı olduğu TESEV'in Kürt Raporu açıklandı. Önerilerden biri de Doğu'da Kürtçe vaaz.. TESEV’in hükümete öneriler başlığı ile hazırladığı raporda, Kürtçe’nin önündeki engellerin kaldırılması ve bölgedeki camilerde vaazların Türkçe ve Kürtçe verilmesi istendi. VAAZLAR KÜRTÇE DE VERİLSİN Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV)'in "Kürt Sorununun Çözümüne Dair Bir...
  4. derin dondurucu önerilerinizz

derin dondurucu önerilerinizz

derin dondurucu önerileri hangi derin dondurucu iyi en iyi marka hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler ben kış hazırlığına başladım ama buzdolabımın buzluk kısmı bana yetmiyorr ve bu yıl derin dondurucu almak istiyorum ama hangisi iyidir bilemedim derin dondurucuyla kışa hazırlık süper olacak bı yıl :D:D ben çekmeceli almak istiyorum ama sandık biçilisi de ilgimi...
  5. Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Mevsimi dışındaki bir çok meyve sebzeyi derin dondurucularda saklarız.Sadece meyve sebzeler değil et, balık,tavuk gibi besinleri de derin dondurucuda muhafaza ederiz.Derin dondurucular özellikle kalabalık aileler için ideal olsada iki kişilik ailelerde derin dondurucu kullanımını tercih ediyor.Geçmişte sebzeler cam kavanozlarda konserve yapılarak saklanıyordu.Bu işlem sağlıklı bir saklama...

Sayfayı Paylaş