gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

doğuda kadın olmak

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 11 Şubat 2009
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: doğuda kadın olmak

Çok anlamlı resimler çok duygulandım bakarken paylaştığın için teşekkürler canım emeğine sağlık:(

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

gerçekten zor Allah yardımcıları olsun

4. aşk_perisi

aşk_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kadın olmak zaten zor birde doğu da daha da çok zor allah yardımcıları olsun

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kadın olmak zor hele doğuda kadın olmanın zorluğu dahada başka maalesef Allah yardımcıları olsun
    paylaşım için saol canım emeğine sağlık

doğuda kadın olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuda çocuk olmak

Doğuda çocuk olmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kadın Olmak

Kadın Olmak

Dünyanın en zor işi kadın olmaktır. Bir sürü rollere bürünmek zorundadır kadın. Erkeğini mutlu etmek, iyi bir anne olmak, ezilmemek için ayaklarının üzerinde durmak kısacası her türlü dünyanın lideri olmak durumundadır. Neden mi? Çünkü kadın hep mercek altındadır. Sadece kadın olduğun için senden beklenenler bir yana ayrıca artık erkek gibi de olmak durumundasındır. İş hayatında başarılı olmak...
  3. Doğuda kadın olmak...

Doğuda kadın olmak...

doğuda kadın doğuda kadın olmak doğudaki kadınlar töre doğunun kadınları Kadın olmak dünyanın her yerinde farklı görüntülerle karşımıza çıkar neresi olursa olsun farketmez çünkü kadınlar dünyanın bir ucunda bile yeri geliyor en kötü muameleyi ve şiddeti görebiliyor Hala kadınlığını yaşayamayanlar olduğu gibi yerinin konumunun bile ne olduğunu bilmeyen kadınlar kadınlarımız var öyle...
  4. Kadın olmak...

Kadın olmak...

Bana göre her ne kadar zor olsada kadın olmak dünyanın en ayrıcalıklı özelliklerinden biridir. Bakın kadın olmanın ayrıcalıkları ne gibi ifadelerle anlatılmış ya sizce kadın olmak nedir? Kadın olmak; sadece güzel olmak demek değil, gördüğünde o güzelliğin içinde erkeğin kendi ruhunu bulabilmesini sağlayabilmektir... Kadın olmak; ipek saçlar, pembe topuklar, ince bel değil, bütün bunların...
  5. Doğuda asker eşi olmak

Doğuda asker eşi olmak

MRB bende jandarma uzman eşiyım 4 aylık evlıyız batıdan geldım dogu nedır bılmezdım burda ogrendım o kadar zorkı lojmanda kalıoruz ama cok soguk sımdı bırde tutdurdular 8 aylık gorev cıkardılar ve bende 1 aylık hamıleyım 8 ay boyunca esım olmayacak bu nasıl bır sısztemdır ya bızlerede yazık asker esı olmak gercekten zor aksam mesaısı bıtı gelıcek dıe yemek hazırlıorum masayı kuruyorum sonra...

Sayfayı Paylaş