Doğukan Asil Çabuk iyiki doğdun bebeğim

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Doğukan Asil Çabuk iyiki doğdun bebeğim
Zaman ne kadar çabuk geçiyor oysa daha dün gibi herşey,herşeyin aklımda.Ne çok bekledim senin yolunu sen annenin ikinci baharı olacaktın yeniden doğuşum olacaktın ve oldunda seninle tekrar gülmeyi mutlu olmayı öğrendim Sen benim dünyama bir güneş gibi doğdun içimde yeşeren taze umutlar ektin yüreğime.Seninle gurur duyuyorum canım oğlum iyi ki doğdun iyiki bizim oğlumuzsun.Rabbim hayatın boyunca tüm güzellikleri mutlulukların en yücesini versin inşallah.Gülen yüzün gözlerin bir ömür boyu solmasın
dudu1-7584.jpg

dudu3-9320.jpg

dudu4-4902.jpg

dudu5-1386.jpg

dudu2-1669.jpg

Seni çok seviyoruz
Annen,baban ve abin:)

Doğukan Asil Çabuk
Doğum Tarihi6/4/2004
Doğum saati:2:35

:) ne yazılır ki şimdi buraya,

Ömrü Sebebim bitanem, iki numaram, çok yaramazlık yaptığın halde, hayatı yaşanılası kılan eşşek sıpası :)

İYİKİ DOĞDUN bak ne güzel adam oldun :D:D

Rabbim, cümlesinin evladını bağışlasın, acılarını göstermesin.

Yüce Rabbim sizleride başından eksik etmesin inşallah...

Ne güzel mutluluklar bunlar. :) (darısı başımaaaaa)

Rabbim fakülte bitirmesini, askere gitmesini, evlenmesini ve sizide torun sahibi yapmayıda nasip etsin..

Hic bir guc insanin yuregini cocuklarimizin sarilisi kadar rahatlatamaz..
Dertlerimiz ne kadar olursa olsun sicak gulusleri guluslerinin sesleri kalbimize guc verir..
Allah omurler versin..guzellikler nasip etsin insallah..
Olmayanlar icin de dua edelim ozellikle..
Rabbim olmayanlara da nasip etsin deyin arkadaslar..

Oyy tatlım benim ya 41 hatta 441 kere maşallah:):):Nice mutlu yaşlara sağlıkla inşallah.Rabbim onu size sizi de ona bağışlasın.Yeni yaşı ona yaşamaktan zevk alacağı mutluklar başarılar nasip etsin inşallah:):):)

Maşallah pek tatlı ..Allah nazardan saklasın nice sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim,doğum günü kutlu olsun ..:)

Teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun Rabbim herkesin evladını bağışlasın isteyenlerede nasip etsin inşallah

Maşallah yakışıklılığa bak Rabbim nazarlardan korusun...Allah sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu nice nice yaşlar nasip etsin insallah...Sizlere bağışlasın....

dogum günü kutlu olsun maşallah cok yakışıklı saglıklı ve mutlu olsun allah hep yolunu acık etsin

Geri