gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğukan manço hangi takımı tutuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğukan mançoya bayılıyorum Acaba kendisi hangi takımlı,yarışmada onu destekliyorum :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdilerde Survivor adası yolcusu olan Doğukan Manço merhum Barış Mançonun oğludur.

Ünlü Efsane Müzik adamı Barış Manço'nun Büyük oğlu Doğukan Manço babası gibi müzisyen bir kimliğe sahip.

19 Mayıs 1981 Belçika doğumlu olan Manço tuttuğu takım konusunda da babasının izinden gitmiş bir isim.

Merhum sanatçı Barış Manço Türkiye'nin büyük Takımlarından Galatasaray taraftarı idi oğlu Doğukan Manço da babası gibi Bir Galatasaray taraftarı.

doğukan manço hangi takımı tutuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. atatürk hangi takimi tutuyordu

atatürk hangi takimi tutuyordu

atatürk hangi takımı tutuyordu ceza hangi takımlı ceza takımı tutuyor mustafa kemal atatürk tutuyordu takimi Atatürk Hangi Takımlıydı? "Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika...
  3. Doğukan Manço konuştu

Doğukan Manço konuştu

doğukan manço doğukan manço facebook biyografi nazlı nun sevgilisi sessizliğini bir röportajda bozan merhum sanatçı Barış Manço'nun oğlu babasının vefatının ardından ilk kez konuştu.... DUYGULARIMI İÇİME ATTIM! 99'DA HAYATINI KAYBEDEN BARIŞ MANÇO'NUN BÜYÜK OĞLU DOĞUKAN MANÇO SERT GÖRÜNTÜSÜNÜN ALTINDA DUYGUSAL BİR ADAM YATTIĞINI BELİRTEREK EKLEDİ: BABAM ÖLDÜKTEN SONRA, LAF GELMESİN DİYE...
  4. Hangi takımı tutuyorsunuz?

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda tuttuğumuz takıma oy veriyor ve kimlerin hangi takımdan olduğunu öğreniyoruz :) Dört büyük takımdan hangisini tutuyorsunuz hadi oylayında görelim takımınızı arkadaşlarım :)
  5. Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor? Hangi sanatçı hangi takımı tutuyor? Bir misafirimiz merak etmiş ve bize sormuş "acaba bu ünlüler hangi takımı tutuyor?" diye bu soru üzerine elbette ki biz de meraklandık ve bu konuda bir araştırma yaptık. İşte size hangi ünlü hangi takımı tutuyor öğrenin Melek'ler; İşte sanat dünyasının ünlü isimlerinin tuttuğu takımlar.. Özcan Deniz Tuttuğu...

Sayfayı Paylaş