gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Doğum Anılarını Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

doğum anıları,doğum anları, Melek anneler bizimle burada doğum anılarınızı paylaşmak ister misiniz ? Neler yaşadınız doğum öncesi ve sonrasında ki duygularınızı bize anlatır mısınız.?

Doğumu yaklaşan bir çok arkadaş var onlara burada anılarınızı anlatarak moral kaynağı olmak ister misiniz.?Eminim yaşadıklarınız bir kadının başına gelebilecek en güzel anlardan bir tanesidir..Birde bu duyguları bu anıları sizlerden duymak mümkün müdür acaba...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mayıs 2012
    mini garaböcük bunu beğendi.
  2. mini garaböcük

mini garaböcük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    Hikayagibi mi istersin yoks siralama gibi mi?
    benim kara boncugumun dogumu 5 yil gecti ama yinede her ani aklimda....

3. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    siz nasıl isterseniz içinizden nasıl gelirse anlatabilir siniz hem sizde o günü tekrar yaşamış olursunuz..

Doğum Anılarını Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce Doğa Sloganları  Burada Melekler...

İngilizce Doğa Sloganları Burada Melekler...

ingilizce doğa sloganları, anlamları, türkçe çevirileri, manaları, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Doğayı günden güne ellerimizle mahvediyoruz melekler .Bunun için zaman zaman protesto yürüyüşleri ve hareketleri oluyor,tvlerden takip edersiniz.İşte oralarda kullanılan doğayla ilgili sloganlardan sizlere örnekler vermek istiyoruz.Biz de doğaya sahip çıkalım lütfen :) 1. A...
  2. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  3. Gebelik hikayeleri gebelik hikayesini anlatmak isteyen arkadaşlar buraya...

Gebelik hikayeleri gebelik hikayesini anlatmak isteyen arkadaşlar buraya...

Hamilelik hikayeleri,gebelik öyküleri Gebelik öykülerini anlatmak isteyen arkadaşları buraya bekliyorum.herkesin mutlaka basından geçen bir gebelik anısı vardır bizimle paylaşmak isteyen arkadaşlar buyrun burada anlatalım sizlerde hikayelerınızle belkı birilerıne morel kaynagı olabilirsiniz..
  4. Evine kütüphane kurmak isteyen melekler buraya

Evine kütüphane kurmak isteyen melekler buraya

kütüphane modelleri Kütüphane dekorasyonu sizde benim gibi kitap kurdu iseniz ve artık kitaplarınızı koyacak yer bulamıyorsanız evinize kütüphane yaptırmanın vakti gelmiş meleklerim. Sizin için kütüphane dekorasyonu yapılmış evlerden derleme hazırladım. Umarım işinize yarar meleklerim.

Sayfayı Paylaş