gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum Dikişlerim düştü mü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar meleklerim haziran ayının 10 unda doğum yaptım acaba dikişlerim düştümü tam olarak dikişler ne zaman düşüyor. Bellide olmuyor anacım ya, bu konuda yardım lütfen.

Doğum Dikişlerim düştü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkım... Hiç Düşündün mü ?

Aşkım... Hiç Düşündün mü ?

. aşkım... hiç düşündün mü en çok ne üzer beni, ne yaralar...? en çok ne yorar beni en çok neyde yüreğim kanar...? hiç düşündün mü, gözlerim dolduğunda niye ısırırım dudaklarımı? psikolojik olarak göz yaşlarımı durdurmak için mi, yoksa kalbimin acısını bedenimdeki acıyla bastırmak için mi? seni merak ederek uyumadığım gecenin sabahında, sen aradığında niye yorgun gelir sesim?...
  2. Hiç düşündünüz mü?

Hiç düşündünüz mü?

Hiç düşündünüz mü? Ne cabuk degisiyor canlarimiz? Herhangi biri caniniz oluyor bir anda... ''Canım'' diyorsunuz birine; yalansiz, sicak ve icten... Oysa o sizi cani saymiyor ve cekip gidiyor birgun ansizin.... Hersey guzel giderken, bir bakiyorsunuz hepsi yalanmis Sizi yari yolda birakmis, cekip gitmis ''canim'' dediginiz... Sevginizi, ona verdiginiz degeri hice sayip...
  3. Fenerbahçe küme düştü mü

Fenerbahçe küme düştü mü

Arkadaşlarım dün türkiye futbol fedarasyonu bir açıklama yapıyordu takımlarla ilgili, fenerbahçe ile ilgili son durum nedir küme vs düşmedi dimi. Lütfen düşmedi deyin vallahi ağlarım ha :S
  4. Hamile Anneler Suda Doğum Yapmayı Hiç Düşündünüz mü? Öyleyse Buraya

Hamile Anneler Suda Doğum Yapmayı Hiç Düşündünüz mü? Öyleyse Buraya

suda doğum,suda doğum anı, Suda doğum yapmak diğer doğum seçeneklerine göre daha kolay ve rahat olduğu söyleniyor bilmiyorum aranızda bu yöntemi denemek isteyenler var mı ?çoğu gebe kadın böyle bir doğum yapmaktan endişe duyabilir çünkü çok bilindik bir yöntem değil şimdi bu konuyla ilgili konumuza bir göz atalım; İnsanların suda doğumdan çekinmelerinde, ünlülerin daha çok yapıyor...

Sayfayı Paylaş