Doğum Günleri İçin Güzel ve Çok Özel Sözler

T

TİTAN

Forum Okuru
Doğum Günleri İçin Güzel ve Çok Özel Sözler
Doğum Günü Güzel Sözleri

En Güzel Doğum Günü Sözleri

Doğumgünlerinde sevdiklerinize şöyle çok özel ve anlamlı sözler yollamak, yüzlerini güldürmek, kalplerinmde iz bırakmak istiyorsanız En Güzel Doğum Günü Sözleri paylaştığımız bu sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Çok afilli günaydın sözleri paylşaştığımız az önce ki konumuzun ardından sırada Doğum Günü Güzel Sözleri var, buyrun...

dogum_gunu_mesajlari-249.jpg

Varlığın varlığım,sebebin sebebim,niyetin niyetimdir,yanımdasınya bundan ötesi yok.Sevmeyi sevilmeyi hakeden yüreğinle hayata hoşgeldin.Doğum günün mutlu olsun!...

dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin seni çok seviyorum bitanem iyiki doğdun iyiki varsın...

bir tomurcuk idin açtın gül oldun yüreğimde sevgi idin aşk oldun. iyiki varsın birtanem doğum günün mutlu olsun

biraz şans biraz sevgi ve biraz sabır birer parça zaman ve başarı memnuniyetide eklersek malzemelerin hepsini kariştırıp senin için uzun vedileklerinin gerçekleştiği birhayat pastası yapabiliriz sanırım...Nice mutlu yıllara

doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce.sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene.karakollar beni alır sorgular gecelerce.hiç bekleme belki gelmem,gelemem senelerce..

Dunyada bir sende bin olsun,kainatta damla sende okyanus olsun,hayatin daima gulucuk,nese ile dolsun ama yine de sevgi olsun...

Sevgi Bir Çicektir Tohumlar Ekersen Çiceklenir Nice Mutlu Yıllar İyi ki doğudun hep sevgile kal

Geri