gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğum Günleri İçin Güzel ve Çok Özel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Doğum Günü Güzel Sözleri En Güzel Doğum Günü Sözleri

Doğumgünlerinde sevdiklerinize şöyle çok özel ve anlamlı sözler yollamak, yüzlerini güldürmek, kalplerinmde iz bırakmak istiyorsanız En Güzel Doğum Günü Sözleri paylaştığımız bu sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Çok afilli günaydın sözleri paylşaştığımız az önce ki konumuzun ardından sırada Doğum Günü Güzel Sözleri var, buyrun...

Varlığın varlığım,sebebin sebebim,niyetin niyetimdir,yanımdasınya bundan ötesi yok.Sevmeyi sevilmeyi hakeden yüreğinle hayata hoşgeldin.Doğum günün mutlu olsun!...

dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin seni çok seviyorum bitanem iyiki doğdun iyiki varsın...

bir tomurcuk idin açtın gül oldun yüreğimde sevgi idin aşk oldun. iyiki varsın birtanem doğum günün mutlu olsun

biraz şans biraz sevgi ve biraz sabır birer parça zaman ve başarı memnuniyetide eklersek malzemelerin hepsini kariştırıp senin için uzun vedileklerinin gerçekleştiği birhayat pastası yapabiliriz sanırım...Nice mutlu yıllara

doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce.sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene.karakollar beni alır sorgular gecelerce.hiç bekleme belki gelmem,gelemem senelerce..

Dunyada bir sende bin olsun,kainatta damla sende okyanus olsun,hayatin daima gulucuk,nese ile dolsun ama yine de sevgi olsun...

Sevgi Bir Çicektir Tohumlar Ekersen Çiceklenir Nice Mutlu Yıllar İyi ki doğudun hep sevgile kal

Doğum Günleri İçin Güzel ve Çok Özel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel günler için çok özel kıyafetler

özel günler için çok özel kıyafetler

özel günler için kıyafetler özel gün kıyafetleri kıyafetler günler için elbiseler gün elbiseleri
  2. özel günler için çok şık ayakkabılar

özel günler için çok şık ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Babalar Gününe özel güzel sözler

Babalar Gününe özel güzel sözler

güzel sözler en güzel sözler babalar gününe özel mektuplar babalar gününe özel mektup babama Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM.. Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep...
  4. Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günü En Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler arayan tüm meleklerimize ve misafirlerimize birbirinden değerli anlamlar içeren doğum günü sözleri ile geldik :D Sevdiklerinizin yüzüne yayacağınız bir tebessümde bizim de katkımız olsun diyoruz ve Doğum Günü En Özel Sözler listemizi sizlerle paylaşıyoruz... Bugün bir yaşını daha doldurmanın...
  5. 2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 babalar günü babalar günü ne zaman 2013 babalar günü sözleri Babalar günü 2013 yılın da 16 Haziran tarihine denk geliyor. Evin direği babalar için söylenen en güzel ve anlamlı sözleri sizler için paylaşıyoruz. Siz de babanızı bu özel ve anlamlı günde en güzel babalar günü sözlerini onunla paylaşıp mutlu edebilirsiniz. Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde...

Sayfayı Paylaş