gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğum Günü Arabesk Mesajlar 2012 sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Doğum Günü Arabesk Mesajlar
    Arabesk Doğum Günü Mesajları 2012

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yeni doğum günü sözleri arayan tüm arkadaşlarımız ve bu sözler olursa arabesk olsun diyen tüm misafirlerimiz için asrabesk doğum günü mesajları sözleri paylaşımında bulunuyoruz:)

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? oysa sen benim için sadece bugun değil her gün farklı ve özelsin. iyi ki varsın...

Doğum Günü Arabesk Mesajlar 2012 sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 kısa arabesk sözleri

2012 kısa arabesk sözleri

2012 Kısa Arabesk Sözleri Belkide siz arabesk seviyorsunuz ve kendinizi en iyi arebesk parçalarda buluyorsunuz. E o zaman msn iletinize ve sevdiğiniz kişilere bu sözleri söylemenizin hiç bir sorunu yok. Siz arabesk sevenler için işte karşısınızda arabesk sözler arkadaşlarım. Gözyaşlarımın Adını SEN Koydum, Seninle Nefes Alırım Seninle Yaşamanın Zevkini tadarım Bebeğim.. Her zaman Söyledim...
  2. Ağır abi doğum günü mesajları 2012

Ağır abi doğum günü mesajları 2012

Ağır abileeer ah ağır abiler, kendileri gibi laflarıda ağır ve üzerinde mutlak suretle düşünmek icap ediyor. Herşeyde ağırlar abi :D:D Doğum günlerine yazdıkları mesajlarda cabası, genelde cep telefonundan yada facebook sayfanıza yada msn iletinize yazarlar doğum gününüz olduğunda. Taş gibi ağırdır sözleri her zamanki gibi... Ağır abiler :D:D ♥ Hayatı tespih yaptım sevgili bazen sallıyor...
  3. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  4. Sevdiklerinize En Şahane Doğum Günü Mesajları Sözleri

Sevdiklerinize En Şahane Doğum Günü Mesajları Sözleri

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları En Güzel Uzun Doğum Günü Mesajları Sevgili melekler, cep telefonları yaygınlaştığından beri her işimizi mesajlarla halleder olduk. Artık kimse telefon açıp hal hatır sormuyor ama birbirinden güzel telefon mesajları ile gönüller alınıyor. Bu yazımızda da sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en anlamlı doğum günü mesajları sizlerle paylaşmak istiyoruz :)...
  5. Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/225795-dogum-gunu-arabesk-mesajlar-2012-sozleri.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere komik doğum günü sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bizden doğum günü için komik mesajlar isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bugünü unuttum sandın dimi?...

Sayfayı Paylaş