gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğum Günü Ayna Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayna Doğum Günü Şarkı Sözleri

Ayna Doğum Günü Şarkı Sözü

Sevgilisi uzakta olupta pek yakında doğum günü kutlayacak olan tüm arkadaşlara, Ayna Grubunun seslendirdiği doğum günü şarkısı sözleri bu sayfamızda Melek'ler! :) Ayna doğum günü şarkı sözü isteyen tüm arkadaşlarımız bu şarkı size ve doğum günü olacak olan tüm arkadaşlarımıza gelsin.

Bugün özel bugün güzel bir gün
    İçimde tarifsiz bir huzur var
    Bütün gece dua ettim yine
    Ne güzelmiş senle yaşananlar...

Bu sabah çok erkendi uyandım
    Karanlıktı hala tüm sokaklar
    Yağmur Yağdı, yıkandı tüm şehir
    Güneş açtı bütün hatıralar

Takvimlerden bir gün daha düştü
    Bir gün daha gidişinden sonra
    Ben iyiyim ağladığıma bakma
    Alışmak zor sensiz yaşamaya...

Doğumgünün kutlu olsun canım
    Mutlu olsun benim diğer yarım
    Doğum günün kutlu olsun canım
    Yanındayım yerim senin yanın

Eşyaları tek tek toparladım
    Uzun uzun resimlere baktım
    Iki damla aktı gözlerimden
    Sevdiğin bir türküyü fısıldadım

Doğumgünün kutlu olsun canım
    Mutlu olsun benim diğer yarım
    Doğum günün kutlu olsun canım
    Yanındayım yerim senin yanın

Doğum Günü Ayna Şarkı Sözü isteyenler için burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  2. Acıklı Doğum Günü Sözleri isteyenler için

Acıklı Doğum Günü Sözleri isteyenler için

Acıklı Doğum Günü Sözler Doğum Günü İçin Acıklı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve yakında ben gibi doğum günün kutlamaya hazır olan siz sevgili misafirler, bu yazımızda isteyenler için acıklı doğum günü mesajları paylaşıyor ve yine isteyenler için en güzel doğum günü sözleri konumuzu da güncelliyoruz:) Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için...
  3. Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada

Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada

Doğum Günü Kardeş Sözleri Güzel Kardeş İçin Doğum Günü Sözleri http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/226600-dogum-gunu-cocugu-sozleri-en-ozel-dogum-gunu-sozleri-burada.html dedikten sonra, şimdide de kardeşler için ve kardeşten öte olan tüm arkadaşlarımız için, en güzel doğum günü kardeşlik sözleri sunuyor ve ilgili tüm arkadaşlarımıza işte kardeş için doğum günü sözleri...
  4. Facebookta Resimli Doğum Günü Mesajları isteyenler için burada

Facebookta Resimli Doğum Günü Mesajları isteyenler için burada

Resimli Doğum Günü Mesajları Facebook Facebookta Doğum Günü Mesajları Resimli Facebook Özür Dilerim Mesajları paylaşımımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, birbirinden güzel resimli doğum günü facebook sözleri sunuyoruz arkadaşlarım. İŞte size Facebookta doğum günü mesajları resimli sözleri arkadaşlar;
  5. Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu'nun Şehit Mehmetçikler için yazdığı şarkı sözü Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkı sözü Tanrının Gözyaşları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili Sezen Aksu hayranı olan misafirler, bu sayfamızda Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkının sözleri paylaşımında bulunuyor ve sizlere Sezen Aksu Tanrının Gözyaşları şarkı sözleri paylaşıyor ve...

Sayfayı Paylaş