gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğum günü kutlama fikirleri bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar kızım bir ay sonra 1 yaşına girecek. Çok özel bir kutlama istiyorum acaba bununla ilgili fikirlerinizi tüyolarını benimle paylaşırmısınız.

doğum günü kutlama fikirleri bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Günü Kutlama Nasıl Ortaya Çıkmıştır

Doğum Günü Kutlama Nasıl Ortaya Çıkmıştır

doğum günü nasıl ortaya çıktı rüyada doğum günü kutlamak sevgilinin nasıl kutlanır kutlanır Günümüz insanlarının her sene kutladıkları doğum günü adeti tarihteki uygulamalarla tam bir tezat oluşturur. Çok eski çağlarda kişiyi ölüm yıldönümü ile anmak adetti. Kadınların ve çocukların bu gibi yıldönümleri ile alakaları yoktu. Zaten kimsenin doğduğu gün bir yere kaydedilmiyordu ki bilinsin. Önce...
  2. Fikirlerinizi bekliyorum.....

Fikirlerinizi bekliyorum.....

hanımlar ben kendime yelek örmek istiyom ama modeline ve rengine karar veremedim sizce hangi model ve renk öreyim yardım edermisinz??????????????? 1.............. 2....... 3........................
  3. Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri

Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri

Doğum Günü Nasıl Yapılır Yaratıcı Doğum Günü Fikirleri Sevgili melekler, gerek kendimiz gerek sevdiklerimiz için olsun doğum günleri her zaman özeldir. Özellikle sevdiklerimize doğum günü sürprizleri yapmak hem karşımızdakini hem de bizi oldukça memnun eder. Ancak sürpriz yapmak ta kolay değildir. Değişik ve yaratıcı doğum günü fikirleri için hazırladığımız Doğum Günü Nasıl Yapılır...
  4. Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri

Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri

Bu konu; Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alman arkadaşı olanlar, ya da Almanca pratik yapmak isteyenler için Türkçe anlamlarıyla birlikte Almanca doğum günü mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Glückwunsch zum Geburtstag! Doğum günün kutlu olsun! ich wünsche dir ein Leben,welches so heiss ist wie die...
  5. Yepyeni Doğum Günü Kutlama Mesajları 2014

Yepyeni Doğum Günü Kutlama Mesajları 2014

doğum günü mesajları, doğum günü kutlama mesajları, doğum günü sözleri Sevgili melekler, en sevdiğiniz arkadaşınızın doğum günü ve onunla bu güzel günde bir araya gelebilme imkanınız yok. Ne yapackasınız? En güzeliş ona cep telefonundan ya da sosyal medya aracılığıyla güzel bi,r kutlama mesajı atmak. İşte sizin için derlediğimiz doğum günü mesajlarından bazıları... Kısa bir mesaj...

Sayfayı Paylaş