Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları Çok Komik

http://www.meleklermekani.com/guzel...dogum-gunu-arabesk-mesajlar-2012-sozleri.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere komik doğum günü sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bizden doğum günü için komik mesajlar isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unuturmuyum kankam benim. Ampulun icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

Mutluluğun Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Minareden Atlarım Yaş Gününü Kutlarım

Doğum günü kutlu olsun hep böyle melekler doğsun.

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Doğum Günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyiki varsın.

Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum günü unutmadım haberin olsun.

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

En İÇTEN ve DIŞTAN dileklerimle doğum gününü kutlarım.

Doğum günün kutlu olsun (bu mesajı sakla seneye bana bir daha mesaj masrafı yaptırtma)

Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, imf’deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

Doğum Günü Mesajı Komik sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Komik Doğum Günü Pastası Yazıları

Yaş Pasta' ya Yazılan Komik Yazılar yaş pasta üstüne komik yazılar komik yazılar yaş pasta Eğer bir arkadaşınızın doğumgünüyse ve ona bir sürpriz yapmak istiyorsanız melekler, pastasını sizin alacağınızı söyleyin ve üstüne aşağıda sizlerle paylaştığımız birbirinden komik yazılardan birini yazın, eminiz şoke olacaktır :D:D Yaş Pasta Yazıları Komik ; -Niye doğdun ayça? -Doğdu da bitti...
  2. Doğum Günü Mesajı Kardeşe en güzel sözler

Kardeşe Doğum Günü Mesajı Kardeşe Doğum Günü Sözleri En güzel kardeşlik sözleri paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere en güzel kardeşe doğum günü sözleri sunuyoruz. İşte size kardeşinize göndereceğiniz en güzel doğum günü mesajları kardeşe sözleri; Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun! Bugün bir...
  3. Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı

Bu konu; Buse Terim'in babası Fatih Terim'e yazdığı doğumgünü mesajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Galatasaray Teknik Direktörü olarak çalışmalarına devam eden Fatih Terim Adanalı, evli ve iki çocuğu var. Yıllarca takımını başarıdan başarıya koşturmuş, UEFA kupasını Galatasaray'ın müzesine taşımız olan teknik direktörün kızlarından Buse Terim, doğumgünü 4 Eylül'de...
  4. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  5. manalı doğum günü sözler yazarmıısnız

Kankamın yarın doğum günü ve bugün acilen anlamlı doğum günü mesajları bulmam lazım.Varsa güzel doğum günü sözleriniz paylaşırmısınız lütfen :D

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. komik doğum günü davetiye sözleri

,
  2. komik sözler

,
  3. dogum gunu pastasi uzerine yazilan yazilar

,
  4. doğum günü pasta yazıları komik,
  5. doğum günü davetiye sözleri,
  6. doğum günü pastasının üzerine yazılan komik yazılar,
  7. komik söz ve resimler,