gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

doğum günü msjları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

küçük iskender doğum günü sözleri küçük iskender doğum günü babaya mesajları baba mesajları şiiri
    • 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN
    • Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun!
    • BIRAZ SANS, BIRAZ SEVGI VE SABIR, BIRER PARCA ZAMAN, BASARI VE MEMNUNIYETI DE EKLERSEK MALZEMELERE, HEPSINI KARISTIRIP SENIN ICIN UZUN VE DILEKLERININ GERCEKLESTIGI BIR "HAYAT PASTASI" YAPABILIRIZ SANIRIM... NICE YASLARA
    • Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...
    • Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!
    • Gülmek senin için bir tutku olsun eğer birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun MUTLU YILLAR
    • Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN

doğum günü msjları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililer günü msjları

sevgililer günü msjları

HADI GEL TUT ELLERIMI! BENIMLE YAN! BENIMLE MEYDAN OKU HER CARESIZLIGE! BENIMLE UYU BENIMLE UYAN. BIRLIKTE VARALIM NICE YILLARA VERILEBILECEK EN GUZEL HEDIYEYDI, SEVGILERIN EN YUCESINE TADILABILECEK HAZZIN EN DOYUMSUZ OLANIYDI YASADIGIM. KOKLANABILECEK EN GUZEL KOKU,...
  2. anneler günü msjları

anneler günü msjları

Anneler günün kutlu olsun. Sevgili annem , hangi gün aklımda değilsinki Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Bulamadım seninki gibi sıcak bir sine,...
  3. babalar günü msjları

babalar günü msjları

SEN ALLAHA DILENEN DILEK GOKLERE UZANAN ELLERIMSIN SEN GOZUMDEN SUZULEN YAS DUSUNCEM HASRETIMSIN. SEN ANLATMAK ISTEYIPTE ANLATAMADIGIM, KELIMELERLE IFADE EDEMEDIGIM BIRICIK BABAMSIN. TATLI BABACIGIMA SABAH YAGAN CIG KADAR SAF AKSAM GUN BATIMINDA...
  4. öğretmenler günü msjları

öğretmenler günü msjları

MILLETLERI KURTARANLAR; YALNIZ VE ANCAK OGRETMENLERDIR. ÖGRETMENDEN, EGITICIDEN YOKSUN BIR MILLET; HENUZ MILLET ADINI ALMAK KABILIYETINI KAZANMAMISTIR. ATATURK OKULUN VERECEGI ILIM VE FEN SAYESINDEDIR KI, TURK MILLETI, TURK SANATI, EKONOMISI,...
  5. DoGuM GüNü MsJ 'LaRi

DoGuM GüNü MsJ 'LaRi

dogum gunu msj dogum gunu msjlari mesaji mesajlari mesajlar Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.... Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun... Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar...

Sayfayı Paylaş