gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğum Günümde Ne Giymeliyim diyenler için öneriler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Doğum Günümde Ne Giysem
    Doğum Günü Elbiseleri

Pek yakında doğum gününüzü mü kutlayacaksınız? O halde biz de şimdiden sizin doğum gününüzü en güzel sözler ve dilekler ile kutluyor ve doğum günümde ne giysem sorunuza bu sayfamızda birden çok çözüm önerileri sunuyoruz. İşte size birbirinden şık doğum günü elbisesi modelleri Melek'ler:)

2. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Doğum Günümde Ne Giymeliyim diyenler için öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne giymeliyim..!!

ne giymeliyim..!!

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??
  2. Kış için Ne Giymelisiniz ?

Kış için Ne Giymelisiniz ?

bot modelleri bot fiyaları çizme modelleri kışlık aksesuarları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar yazı geri de bıraktığımız şu günlerde kış kendini artık göstermeye başladı melekler. hatta Türkiye'nin Bazı kesimlerine kar bile yağdı. ee bu günlerde sizde kış için alışveriş yapmaya çıkmadan önce bu yazımızı mutlaka gözden geçirmelisiniz :) Bu sezonun Kışında çok şık görünmek sizin...
  3. Bu gün ne giysem diyenler için şık kombinler

Bu gün ne giysem diyenler için şık kombinler

şık kombin modelleri bu gün ne giysem Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda biz kadınların saatlerce dolap önünde bu gün ne giysem diye düşündüğü anlar için tüyolar sunuyor ve şık kombin modelleri aktarıyoruz sizlere :) Evet bu gün ne giysem diye düşünmeyin buyrun size şık kombin önerileri Melek'lerim ;
  4. akşam yemeği için ne giymeli?

akşam yemeği için ne giymeli?

mrb, bir akşam yemeği organizasyonumuz var ve tekne de olmasını planlıyoruz. çarpıcı olmak ile birlikte başarılı görünmek istiyorum. yardım :)
  5. "Düğünde ne Giysem" Diyenlere Öneriler

"Düğünde ne Giysem" Diyenlere Öneriler

abiye giyim önerileri, abiye giyim tavsiyeleri, giyim önerileri Biz bayanlar özel gün ve geceler de adeta kendi hemcinslerimizle şıklık yarışına gireriz. Kusursuz bir şekil de görünmek için bazen uzun bir süre önceden özel gün için hazırlıklar yapılır ve abiye modeli aranır. Abiye giyim, özel günlerin vazgeçilmez bir giyim stili olmaya devam ederken, hazır düğün,nişan ve sünnet gibi özel...

Sayfayı Paylaş